Impreza integracyjna w plenerze
Brałeś udział kiedyś w imprezie integracyjnej? 
Pamiętasz jak przebiegała? 
Była dobrze zorganizowana? 
Poznałeś bliżej swoi kolegów z pracy?
Nie bez powodu zadaję te pytania. Jeżeli na większość z nich odpowiedziałeś przecząco, oznacza to tylko jedno.
Impreza na której byłeś była słabo zorganizowana i nie dopasowania do Waszej firmy.
Nie wnikam już nawet czy nad jej organizacją pracowała agencja czy przygotowywali ją Twoi szefowie. Nie będziemy nikogo przecież za to obwiniać.

Skoro nie utkwiła w Twojej pamięci, a wspominanie tego wydarzenia, nie wywołuje w Twoim zespole ataków euforii to znaczy, że nie była to impreza integracyjna w plenerze.
Tak.. dokładnie....
Za chwilę dowiesz się jak sporo straciliście, albo jak dużo zyskacie organizując imprezę integracyjna w plenerze, z daleka od cywilizacji ;)
W tym artykule zdradzimy jak zorganizować wyjazd firmowy na ognisko, podpowiemy również jak taką imprezę integracyjną w plenerze wypełnić survivalowymi atrakcjami.
Gotowi?
 
gadżety na konferencję
Długopisy z latarką,
ołówki z logotypem,
notesy z kolorowymi karteczkami,
materiałowe torby z logo i wreszcie pendrive’y.
Gadżety reklamowe kuszą swoim nietypowym wyglądem i mnóstwem funkcji. Branż ta ma się naprawdę dobrze. Trzeba przyznać, że  gadżety reklamowe sprzedają się naprawdę dobrze. Firmy skutecznie odpowiedziały na zapotrzebowanie rynku. Dniami i nocami możemy wertować oferty z gadżetami, kategorii i pomysłów nie brakuje.
Problem jest tylko jeden.
W gąszczu gadżetów na konferencję, naprawdę trudno jest coś wybrać.
Dlatego nadchodzimy z pomocą dla wszystkich, którzy planują organizację konferencji. W tym artykule zdradzimy Wam, które gadżety na konferencję wybrać.
 
Program konferencji
Organizacja konferencji to duże i wymagające przedsięwzięcie. Angażujemy mnóstwo osób, przygotowania trwają nawet kilka miesięcy. Uczestnikom konferencji trzeba zapewnić odpowiedniej miejsce, materiały szkoleniowe oraz ciekawy program. To właśnie on zadecyduje o liczbie uczestników. Dobry, ciekawy program konferencji przyciągnie uwagę potencjalnych uczestników. Jak więc napisać atrakcyjny program konferencji?
organizator konferencji
Konferencje eventy, spotkania biznesowe, wyjazdy integracyjne, szkolenia. To tylko nieliczne wydarzenia, które firmy organizują w ciągu roku. Jest ich sporo, udział w niektórych z nich będzie cennym punktem w naszym CV. Skąd wiedzieć, w których wydarzeniach brać udział?
W tym artykule, na tapetę bierzemy konferencje. Odpowiemy na pytanie, dlaczego firmy powinny je organizować?
Zdradzimy jakie realne korzyści zyska firma organizująca konferencję. Na deser zaserwujemy listę 10 branż, które powinny organizować konferencje.