Centrum konferencyjne

Wypoczywaj tak,
jak lubisz najbardziej…

centrum miasta warszawa

Najlepsza lokalizacja

Centrum Konferencyjne Molo znajduje się w samym centrum Polski w województwie łódzkim. Mieścimy się około 50 km od Łodzi oraz 100 km od Warszawy co pozwala na niedługą podróż służbową dla większości firm z województwa łódzkiego i mazowieckiego. Nasze Centrum usytuowane jest nad zalewem Sulejowskim, dzięki czemu szkolenia odbywają się w sąsiedztwie pięknego jeziora. Ten inspirujący krajobraz pobudzi kreatywność wszystkich uczestników konferencji.

spotkania służbowe w hotelu

Wszystko czego
potrzebujesz

Centrum Molo wychodzi naprzeciw oczekiwaniom menedżerów i właścicieli firm. Dysponujemy dużą bazą szkoleniowo-konferencyjną, w zależności od potrzeb posiadamy, aż sześć komfortowych i dobrze przygotowanych sal konferencyjnych o łącznej powierzchni 430m². Każdy z obiektów konferencyjnych posiada klimatyzację, dostęp do naturalnego światła, ekran, flipchart, sprzęt audiowizualny oraz łącze internetowe (WiFi, LAN). Jesteśmy w posiadaniu wysokiej jakości sprzętów, takich jak projektory multimedialne, przenośny sprzęt Audio oraz telewizory. Przy każdej okazji zapewniamy pełną obsługę techniczną, która jest zawsze do Państwa dyspozycji. Malownicza okolica wokół naszego centrum pobudzi kreatywne myślenie i zredukuje stres, dzięki czemu szkolenia będą bardzo efektywne.

spotkania służbowe w hotelu
grill pakiet

A po szkoleniu zasłużony
relaks

Przepiękna okolica to możliwość relaksu i regeneracji po całym dniu szkolenia. Oferujemy ponad 180 miejsc noclegowych, które cechują się komfortem i przytulnym wystrojem.W wolnym czasie zachęcamy do długich spacerów po lesie, lub do wylegiwania się nad brzegiem jeziora. Centrum Molo posiada również bogatą ofertę atrakcji {link}. Nie ma to jak odpoczynek w grupie! Dlatego oferujemy dla państwa wieczory tematyczne, imprezę w klubie bądź ognisko z pysznym jedzeniem…opcji na integracje jest wiele, dlatego w naszym Centrum powstają wartościowe więzi grupowe w TAK wielu przedsiębiorstwach.

pakiet grill centrum molo

Przez żołądek do
Serc Pracowników

Idealne dopełnienie szkoleń? Przepyszna kolacja serwowana w Naszej hotelowej restauracji. Daj się porwać eksplozji smaków serwowanych przez nasz zespół utalentowanych kucharzy pod przywództwem Szefa kuchni Jacka Fiedorowicza. Posiadamy bardzo zróżnicowane menu, które zadowoli nawet najbardziej wymagające podniebienie. Nasi goście mogą próbować dań kuchni Polskiej, wzbogacone o kultowe pozycje kuchni europejskiej. Posiadamy również ofertę dań wegańskich i bezglutenowych.

pakiet grill centrum molo

Zapytaj
o szczegóły

Specjaliści ds. sprzedaży

zespół centrum molo

Sandra Goworek

tel.: 695 417 314
e-mail: sandra.goworek@grupamolo.pl

Agnieszka Miksa

tel.: 695 417 850
e-mail: agnieszka.miksa@grupamolo.pl

Anna Ogórek

tel.: 695 418 915
e-mail: anna.ogorek@grupamolo.pl

Robert Pietrzyk

tel.: 695 411 615
e-mail: r.pietrzyk@grupamolo.pl