Centrum konferencyjne

Skuteczna gra integracyjna dla firm Dedykowana dla Hotelu Centrum Molo w łódzkim

Szukasz idealnego miejsca na zorganizowanie konferencji?

Wybierz Centrum Molo! To obiekt, który tworzony był przede wszystkim z myślą o obsłudze klientów biznesowych. Bez względu na to, czy potrzebujesz sali na 200 osób, czy mniejszego pomieszczenia na szkolenie 40 pracowników, z pewnością sprostamy Twoim oczekiwaniom.

centrum miasta warszawa

Poznaj nasze sale szkoleniowe

Nasze nowoczesne centrum konferencyjne pod Warszawą posiada 6 doskonale wyposażonych sal szkoleniowych. Największa z nich jest w stanie pomieścić nawet do 200 osób, co pozwala na zorganizowanie naprawdę dużej konferencji. Każda z sal wyposażona została w wysokiej jakości sprzęt multimedialny. Do dyspozycji prelegentów pozostają flipcharty, ścieralne tablice, dodatkowe telewizory i w zasadzie każde inne akcesorium, na które zgłoszą oni wcześniej zapotrzebowanie – każdą współpracę traktujemy indywidualnie i elastycznie dopasowujemy ofertę. Pomieszczenia do spotkań biznesowych są oczywiście klimatyzowane i posiadają dostęp do szybkiego internetu. Miało w nich miejsce już wiele konferencji, szkoleń i spotkań integracyjnych, które zawsze wypadały wyśmienicie.

spotkania służbowe w hotelu

Hotel dla gości

Organizowanie konferencji w hotelu wiąże się zazwyczaj z zapewnieniem noclegu tym gościom, którzy przybywają na wydarzenie z odległych zakątków kraju. Nasze centrum konferencyjne blisko Warszawy dysponuje 100 pokojami zarówno 1-, 2-, jak i 3-osobowymi, do których możesz zaprosić uczestników spotkania.
Co ważne, gości konferencji możesz ugościć też pysznym obiadem, a rano – śniadaniem. Tym zajmie się nasza restauracja mająca wieloletnie doświadczenie zarówno w organizacji imprez okolicznościowych, jak i business lunchów. Oczywiście zadbamy też o przekąski w przerwach w trakcie konferencji i przygotujemy kąciki kawowe dla gości.

spotkania służbowe w hotelu
grill pakiet

Szkolenia nad Zalewem Sulejowskim

Dlaczego warto wybrać nasz hotel z centrum konferencyjnym nad Zalewem Sulejowskim? Oczywiście z powodu jego wspaniałej lokalizacji w centrum kraju i usytuowaniu zaledwie 120 km od Warszawy i 60 km od Łodzi. Główną atrakcją jest jednak sam zalew, na który roztacza się widok z obiektu (w tym tarasu restauracji). Malownicza okolica sprzyja kreatywnemu myśleniu, łagodzi napiętą, biznesową atmosferę i bezsprzecznie wprowadza kontrahentów w dobry nastrój!
Po części oficjalnej imprezy w ogrodzie lub na plaży możemy zorganizować piknik, ognisko, zabawy integracyjne, a w lecie – przygotować dla uczestników wydarzenia kajaki i rowerki wodne. Dysponujemy też namiotem grillowym, boiskiem do siatkówki i wieloma innymi atrakcjami, które zapewnią wspaniałe wspomnienia Tobie i Twoim gościom.
Masz więcej pytań dotyczących zorganizowania konferencji w hotelu lub masz nietypowe wymagania związane z wydarzeniem? Skontaktuj się z nami! Z przyjemnością podpowiemy Ci, jak zorganizować pełen wrażeń wyjazd integracyjny, szkolenie i business lunch. Bez problemu stworzymy ofertę zarówno na dużą korporacyjną konferencję, jak i weekendowy pobyt pracowników kilkuosobowej firmy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Specjaliści ds. sprzedaży

zespół centrum molo

Sandra Goworek

tel.: 695 417 314
e-mail: sandra.goworek@grupamolo.pl

Agnieszka Miksa

tel.: 695 417 850
e-mail: agnieszka.miksa@grupamolo.pl

Robert Pietrzyk

tel.: 695 411 615
e-mail: r.pietrzyk@grupamolo.pl

Karolina Pietrzyk

tel.: 695 380 753
e-mail: karolina.pietrzyk@grupamolo.pl

Zapytaj
o szczegóły