Piknik w w Smardzewicach dla 380 osób!

Hotel Centrum Molo in Smardzewice am Haff von Sulejowski Panoramablick

Zabawa na całego w wakacje!

Das Picknick begann mit einem verrückten Bowling, bei dem die Teilnehmer ihre unvergleichlichen Talente unter Beweis stellen konnten. Derjenige, der einen meisterhaften Wurf vorweisen konnte, wurde zum König der Kegelbahn erklärt!
Nagle wjechała karetka na sygnale i zaczęło się fantastyczne szkolenie z pierwszej pomocy.
Następnie wszyscy mogli posmakować niezwykłych atrakcji w namiotach. Czarowne ręce tworzyły łapacze snów, a uczestnicy mieli okazję złapać marzenia i zamknąć je w misternie wykonanych dziełach. Przepełnione namioty rozbrzmiewały śmiechem i radością!

Ale to nie koniec!
W innym namiocie czekały tajemnicze składniki do tworzenia soli do kąpieli. Każdy mógł zainspirować się i stworzyć własną mieszankę aromatyczną, która zapewni chwile błogiego relaksu w wannie.
A dla tych, którzy pragnęli czegoś jeszcze bardziej pachnącego, były woreczki zapachowe!
Uczestnicy mogli zaprojektować swoje własne woreczki z naturalnymi zapachami, które były idealne do odświeżania domu lub samochodu.
Dzieci miały swoją strefę chill, gdzie mogły bawić się, malować twarze i cieszyć się wspaniałą atmosferą.
Radosne okrzyki i gwar dziecięcych głosów wypełniały powietrze, a wszystkie buzie były udekorowane kolorowymi wzorami!

Na scenie odbyły się wspaniałe występy artystyczne!
Zespoły i konkursy rozgrzewały publiczność i sprawiły, że nikt nie mógł usiedzieć w miejscu. Połączenie śmiechu, tańca i niezapomnianej muzyki zapewniło nam wszystkim niesamowite wrażenia!
A jakby tego było mało, nasze jedzenie było po prostu wyśmienite! Smakowite przysmaki i aromatyczne specjały nie tylko zadowoliły podniebienia, ale również stworzyły kulinarną ucztę dla naszych gości. Brzuchy były pełne, a uśmiechy szerokie!

#gallery #picnic #noclegi #hotelcentrummolo #News #zalewsulejowski #łódzkie

Kaffeepause während der Konferenz

Wir kennen das Rezept für die perfekte Kaffeepause während einer Konferenz!

Podobno dobrą konferencję poznasz po ciekawych gadżetach, nietypowym miejscu oraz po przerwie kawowej. Coś w tym jest… Taka przerwa przestaje być jedynie chwilą oddechu w trakcie nużących wystąpień. Przerwa kawowa podczas konferencji może skutecznie pobudzić gości do myślenia. Skutecznie ich obudzić, ale przede wszystkim może pozostać w ich pamięci. Smaczna, doskonale przygotowana przerwa kawowa pozostanie...
Mehr sehen
Familienurlaub in einem Hotel

Finden Sie eine Pension am See und verbringen Sie Weihnachten in einem Hotel

Mawiają wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej. Bo przecież w domu czujemy się najlepiej. Czujemy się tam jak u siebie, w domu się wychowaliśmy i dorastaliśmy. Do domu zawsze chętnie wracamy… zwłaszcza po wakacyjnych wyjazdach i wczasach daleko od domu. Czy właśnie tam, na urlopie nie odpoczywa nam się równie dobrze? A co jeśli w...
Mehr sehen
freecompress-Zlot-bmw-melo-na-molo-w-Centrum-Molo-Smardzewice---syndykatwstęp-wolny

Zlot BMW w Łódzkim

Ogromne święto miłośników BMW zbliża się wielkimi krokami! Już w sobotę 2 września, odbędzie się spektakularny zlot BMW Syndykat, który otwarty jest dla wszystkich pasjonatów motoryzacji. Najlepsza informacja? Wstęp jest całkowicie BEZPŁATNY! Chcielibyśmy odpowiedzieć na Wasze liczne zapytania, które docierają do nas w prywatnych wiadomościach. Niezmiernie nam miło, że jesteście tak zaangażowani i chcecie do...
Mehr sehen