Hotel nad Zalewem Sulejowskim

Hotel nad Zalewem Sulejowskim

Co czyni Centrum Molo atrakcyjnym i chętnie odwiedzanym miejscem wypoczynku oraz strefą organizacji szkoleń i konferencji? Przede wszystkim jest to doskonała lokalizacja i malownicze okoliczności przyrody. Hotel Molo znajduje się nad Zalewem Sulejowskim, w scenerii lasów Sulejowskiego Parku Krajobrazowego. Bliskość dwóch dużych ośrodków miejskich – Warszawy (120 km) i Łodzi (60 km) - sprawia, że hotel jest popularnym ośrodkiem organizującym szkolenia, konferencje czy imprezy integracyjne dla firm.

centrum molo koło łodzi
hotel nad jeziorem sulejowskim

Dzięki sąsiedztwu Zalewu Sulejowskiego, Hotel Molo może pochwalić się licznymi atrakcjami wodnymi, takimi jak wypożyczalnia kajaków, rowerków wodnych i jachtów. Miłośnicy innych sportów mogą skorzystać z wypożyczalni sprzętu sportowego do gry w siatkówkę, badmintona czy piłkę nożną.

Zapraszamy do zapoznania się z całą bogatą ofertą. Centrum Molo to gwarancja komfortowych warunków, profesjonalnej obsługi, a wszystko to w pięknych okolicznościach przyrody Sulejowskiego Parku Krajobrazowego.

hotel nad jeziorem

Z naszej oferty również korzystają osoby prywatne, chcące w sposób przyjemny spędzić swój czas. Hotel Molo znajdujący się koło Łodzi i w okolicach Warszawy często gości pary i małżeństwa, które zdecydowały się na weekendowy wyjazd poza granice miasta. Zajmujemy się również organizacją wszelkiego rodzaju imprez rodzinnych i okolicznościowych. 

hotel molo nad jeziorem sulejowskim
+

Nasze działania w związku z pandemią COVID-19

Bezpieczny wypoczynek w Centrum MOLO Zapraszamy! Zobacz szczegóły