Hotel nad Zalewem Sulejowskim

Jesteś z Warszawy lub Łodzi i marzy Ci się krótki wypad na łono przyrody? A może szukasz idealnego miejsca na imprezę integracyjną Twojej firmy gdzieś w centrum Polski? Poznaj ofertę Centrum Molo i pozwól się oczarować krajobrazom Sulejowskiego Parku Krajobrazowego!

Hotel Centrum Molo w Smardzewicach, z dostępem do molo, z tarasem widokowym, noclegi, restauracja

Centrum wypoczynkowe pod Łodzią

Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że aby wyrwać się ze zgiełku wielkiego miasta, wystarczyć wybrać się 60 km za Łódź. Tu zlokalizowany jest majestatyczny Zalew Sulejowski dostarczający wodę do miasta, ale też pełniący ważną rolę rekreacyjną i krajobrazową. Tuż przy nim znajduje się Centrum Molo – łódzkie centrum rekreacyjne i biznesowe. Obiekt dysponuje 100 pokojami, salami konferencyjnymi, własną plażą z wypożyczalnią sprzętów wodnych oraz restauracją z malowniczym widokiem.
Przy hotelu wybudowano najdłuższe w Europie śródlądowe molo, będące idealnym miejscem do przechadzek i romantycznych sesji zdjęciowych. Nic więc dziwnego, że Centrum Molo jest rozchwytywane zarówno przez zwykłych wczasowiczów, jak i osoby planujące zorganizować tu swoje imprezy okolicznościowe.

Noclegi w łódzkim w świeżo wyremontowanych pokojach

Nasz pensjonat na molo niedaleko Łodzi jest w stanie przenocować nawet 200 osób. Dysponujemy pokojami 1-, 2- i 3- osobowymi z prywatnymi łazienkami. W każdym z nich znajduje się telewizor i dostęp do szybkiego WI-FI. Akceptujemy zwierzęta – zapraszamy Cię razem ukochanym pupilem! Przy obiekcie zlokalizowany jest przestronny parking, na którym zostawisz swoje auto. Najmłodsi goście mają do dyspozycji salę zabaw wyposażoną w gry i artykuły plastyczne, a starszaki na pewno chętnie pograją na dostępnym tam Xboxie. U nas nie da się nudzić! W obiekcie czekają na gości piłkarzyki i bilard, a także wypożyczalnia sprzętów wodnych, kijków do nordic walking oraz rowerów.

Hotel na weekend blisko Łodzi z dobrym jedzeniem

Nasz ośrodek wypoczynkowy nad Zalewem Sulejowskim zyskał sobie wielu miłośników ze względu na zlokalizowaną w nim restaurację z tarasem widokowym skierowanym w stronę jeziora. Malownicza sceneria za oknem sprawia, że obiekt jest idealnym miejscem do celebrowania urodzin, rocznic, chrzcin i innych okazji.
Nie możemy oczywiście nie wspomnieć o naszej wybornej kuchni serwującej nowoczesne dania polskie i europejskie. Możemy poszczycić się ogromnym wyborem dań wege, a także specjalnym menu dla dzieci, w którym coś dla siebie znajdzie nawet największy niejadek. Często organizujemy imprezy w plenerze, podczas których goście mogą sami piec kiełbaski na ognisku lub też jeść potrawy z grilla przygotowane przez naszych szefów kuchni. Organizujemy zarówno kameralne imprezy okolicznościowe, jak i ogromne imprezy integracyjne.
Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o naszym hotelu oraz restauracji? Zapraszamy do kontaktu! Wpadnij do nas na weekend, na święta, a nawet całe wakacje – już na Ciebie czekamy! Zapoznaj się z naszą standardową ofertą, ale zajrzyj też do sezonowych ofert specjalnych – być może któraś wyjątkowo przypadnie Ci do gustu. Pamiętaj, że chociaż u nas nie da się nudzić, jesteśmy też świetną bazą wypadową do wielu okolicznych atrakcji, jak i do zwiedzania samej Łodzi. Zaufaj nam raz, a z pewnością chętnie będziesz do nas wracał!