Hotel na weekend nad Jeziorem Sulejowskim

Magnesem przyciągającym do nas gości, chętnie odwiedzających nas ponownie, jest przede wszystkim urocza sceneria Hotelu Molo, znajdującego się nad samym Jeziorem Sulejowskim. Z tarasu restauracji hotelowej rozkoszować się można nie tylko potrawami przyrządzonymi przez najlepszych kucharzy, ale również malowniczym widokiem lasów Sulejowskiego Parku Krajobrazowego. 

Imprezy integracyjne dla firm

W hotelu nad jeziorem zorganizujesz atrakcyjny wyjazd integracyjny dla pracowników.
Skorzystaj z naszych pomysłów na atrakcyjną integrację. 

Bliskość dużego akwenu wodnego sprawia, że imprezy integracyjne organizowane przez Centrum Molo nabierają nowego wymiaru.
Co powiesz na zabawę na Zalewie Sulejowskim mającą zmobilizować i zintegrować Twoich pracowników?
Wyścigi kajaków, spływ kajakowy, wyścigi żaglówek – te i inne atrakcje możesz zrealizować podczas firmowej imprezy integracyjnej w naszym ośrodku.

Atrakcje w okolicy hotelu

Malownicza okolica i baśniowa sceneria Centrum Molo znajdującego się bardzo blisko jeziora sprawia, że również poza terenem hotelowym czeka na naszych gości moc atrakcji. Niezwykłe okoliczności przyrody powodują, że Sulejowski Park Krajobrazowy jest celem wielu wycieczek. Najbardziej popularnymi miejscami odwiedzanymi przez naszych gości są: Groty Nagórzyckie, skansen Rzeki Pilicy, rezerwat Niebieskie Źródła oraz poniemieckie bunkry

Dla najmłodszych gości

atrakcje dla dzieci w hotelu
Naszym najmłodszym klientom oferujemy mnóstwo atrakcji.
Pobyt w hotelu to aktywna rozrywka połączona z zabawą. Hotel Molo mieszczący się nad Jeziorem Sulejowskim to nie tylko atrakcje wodne, sportowe i turystyczne dla dorosłych.
Zadbaliśmy również o zabawy dla najmłodszych i udogodnienia dla ich rodziców.
+

Nasze działania w związku z pandemią COVID-19

Bezpieczny wypoczynek w Centrum MOLO Zapraszamy! Zobacz szczegóły