Atrakcje Hotelu

Wypoczywaj tak,
jak lubisz najbardziej…

rodzinny obiad w centrum molo

Piaszczysta plaża

Hotel przy jeziorze daje Gościom możliwość korzystania z kameralnej plaży usytuowanej tuż przy samym molo na wprost wyjścia z obiektu. Leżaki i parasole można w każdej chwili wypożyczyć w Recepcji.

 

Molo na Jeziorze
Sulejowskim

Najdłuższe śródlądowe Molo w Europie znajduje się właśnie w Smardzewicach i zachęca Gości do spacerów oraz delektowania się czystym powietrzem i pięknymi widokami.

plaża zalew sulejowski

Kajaki,
rowerki wodne, jachty

Miłośnicy sportów wodnych będą ukontentowani ponieważ tuż obok Hotelu znajdują się przystanie jachtowe, wypożyczalnie rowerków wodnych, kajaków czy łodzi motorowych.

Sala zabaw dla dzieci

Do dyspozycji najmłodszych w okresie wakacyjnym i weekendy specjalne oddajemy pokój pełen zabawek, gier i materiałów do prac plastycznych, gwarantując doskonałą zabawę i dbając zarazem o komfort wypoczynku Rodziców.

Piłkarzyki, bilard

Doskonałą rozrywkę, a jednocześnie odrobinę zdrowej rywalizacji zarówno dla dzieci, jak i dorosłych zapewnią gry stołowe, takie jak bilard czy piłkarzyki.

plaża zalew sulejowski
wycieczka rowerowa

Boiska do piłki nożnej
i siatkówki plażowej

Przy obiekcie znajdują się boiska umożliwiające rozegranie towarzyskiego meczu w piłkę nożną lub siatkówkę plażową. Niezbędny do aktywności sprzęty posiada Recepcja.

 

Rowery

Amatorzy wycieczek na dwóch kółkach bez wątpienia ucieszą się z przyhotelowej wypożyczalni rowerów i kijków do Nordic Walking, dzięki którym zwiedzą najpiękniejsze zakątki Sulejowskiego Parku Krajobrazowego.

ogniska

Ogromny
teren zielony

Przestrzeń to duży atut Centrum Molo – hotelu nad jeziorem. Otoczony drzewami obszar pozwala na organizację wielkich pikników, zlotów samochodowych czy eventów firmowych nawet na kilkaset osób.

 

Grill i ognisko

Ciepłe wieczory warto wykorzystać na grille w doborowym towarzystwie, które organizujemy pod gołym niebem oraz w przestronnym namiocie grillowym.
Posiadamy również specjalnie wydzielone miejsca na biesiady przy ognisku.

ogniska

Zajrzyj na chillout
do Hotelu Magellan***

Basen

hotel magellan

SPA

basen

Park linowy

park linowy w hotelu magellan