Imprezy integracyjne dla firm

W hotelu nad jeziorem zorganizujesz atrakcyjny wyjazd integracyjny dla pracowników.
Skorzystaj z naszych pomysłów na atrakcyjną integrację. 

Bliskość dużego akwenu wodnego sprawia, że imprezy integracyjne organizowane przez Centrum Molo nabierają nowego wymiaru.
Co powiesz na zabawę na Zalewie Sulejowskim mającą zmobilizować i zintegrować Twoich pracowników?
Wyścigi kajaków, spływ kajakowy, wyścigi żaglówek – te i inne atrakcje możesz zrealizować podczas firmowej imprezy integracyjnej w naszym ośrodku.

Szukasz miejsca na imprezy integracyjne dla firm?
imprezy firmowe i integracyjne łódzkie

Nic tak nie integruje grupy jak dążenie do wspólnego celu. Hotel Centrum Molo, to idealnie miejsce na organizację imprezy integracyjnej. Oferujemy zajęcia teambuildingowe, gry scenariuszowe, marsze na orientację i inne zajęcia kreatywne. Wszystko odbywa się w malowniczej scenerii parku krajobrazowego i jeziora. 

imprezy integracyjne dla firm

Centrum Molo posiada odpowiednią bazę do realizacji imprez firmowych. Rozległy obszar terenu hotelowego sprawia, że możliwy jest piknik nawet na 2,5 tys. osób. Posiadamy niezbędny sprzęt, media oraz wyszkolony personel do obsługi tego typu imprez. Zapewniamy pełną obsługę gastronomiczną, kelnerską oraz zespół bądź DJ-a. Imprezy integracyjne mogą odbywać się wg scenariusza np. gala oscarowa, wieczór w stylu morskim, retro bądź bałkańskim. Na specjalne życzenie realizujemy również pomysły klientów i tworzymy imprezy tematyczne na podstawie ich sugestii.

Ponad 10 letnie doświadczenie sprawia, że realizujemy usługi na najwyższym poziomie. Organizowaliśmy duże imprezy integracyjne dla firm z Warszawy, województwa łódzkiego oraz z Wielkopolski oraz innych zakątków kraju. 

Hotel Molo, to idealne miejsce na imprezę integracyjną Twoich pracowników. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

imprezy integracyjne dla pracowników

+

Nasze działania w związku z pandemią COVID-19

Bezpieczny wypoczynek w Centrum MOLO Zapraszamy! Zobacz szczegóły