Hotel na weekend nad Jeziorem Sulejowskim

Magnesem przyciągającym do nas gości, chętnie odwiedzających nas ponownie, jest przede wszystkim urocza sceneria Hotelu Molo, znajdującego się nad samym Jeziorem Sulejowskim. Z tarasu restauracji hotelowej rozkoszować się można nie tylko potrawami przyrządzonymi przez najlepszych kucharzy, ale również malowniczym widokiem lasów Sulejowskiego Parku Krajobrazowego. 

Atrakcje wodne

Wielu z naszych gości hotelowych chce spędzić weekend nad wodą, w okolicach swojego miejsca zamieszkania (duża część naszych klientów pochodzi z pobliskiej Łodzi i Warszawy).  Molo, to hotel nad jeziorem z przystanią wyposażoną w wypożyczalnię. Do dyspozycji gości są kajaki, rowerki wodne oraz jachty dostępne od kwietnia do połowy października.  Największą popularnością cieszą się rejsy po jeziorze oraz spływy kajakowe doliną Pilicy, zakończone biesiadowaniem przy ognisku.

Rowery w Centrum MOLO

Przewidzieliśmy również atrakcje dla fanów gier zespołowych. Dla naszych gości hotelowych udostępniamy sprzęt sportowy do piłki nożnej, badmintona i siatkówkisprzęt dostępny jest nieodpłatnie.

Istnieje również możliwość wynajęcia zestawu do gry w petanque (bule), frizbee, kijków do nordic walking oraz rowerów turystycznych

+

Nasze działania w związku z pandemią COVID-19

Bezpieczny wypoczynek w Centrum MOLO Zapraszamy! Zobacz szczegóły