Atrakcje w okolicy hotelu

Malownicza okolica i baśniowa sceneria Centrum Molo znajdującego się bardzo blisko jeziora sprawia, że również poza terenem hotelowym czeka na naszych gości moc atrakcji. Niezwykłe okoliczności przyrody powodują, że Sulejowski Park Krajobrazowy jest celem wielu wycieczek. Najbardziej popularnymi miejscami odwiedzanymi przez naszych gości są: Groty Nagórzyckie, skansen Rzeki Pilicy, rezerwat Niebieskie Źródła oraz poniemieckie bunkry

atrakcje nad jeziorem

Poza atrakcjami czysto turystycznymi i krajobrazowymi, można również spędzać swój wolny czas w kompleksach basenów. Mieszczą się one w trzygwiazdkowym Hotelu Magellan w pobliskim Bronisławowie. Znajdują się tam baseny rekreacyjne, sauny suche oraz mokre, a także jaccuzzi. Goście hotelu Molo mogą korzystać z niego bezpłatnie.
Kompleks czynny jest codziennie w godzinach:
Pn. - Pt. - 14:00 - 22:00
Sb. - Nd. - 08:00 - 22:00

atrakcje nad jeziorem sulejowskim

W sosnowej scenerii, na terenie Hotelu Magellan*** czeka na Państwa park linowy. 

W samym centrum Sulejowskiego Parku Krajobrazowego znajduje się park linowy. Znajdują się w nim cztery trasy o różnej długości i stopniu trudności:

  • trasa dziecięca 12 atrakcji - 18 PLN
  • trasa średnia 18 atrakcji - 25 PLN
  • trasa trudna 21 atrakcji - 35 PLN
  • Przejście z instruktorem (płatne dodatkowo) - 25 PLN

Z parku linowego korzystać można od kwietnia do października. Więcej informacji dostępnych jest pod nr tel.: + 48 44 726 40 00.

Sprawdź Mapę Atrakcji.

Mapa atrakcji

+

Nasze działania w związku z pandemią COVID-19

Bezpieczny wypoczynek w Centrum MOLO Zapraszamy! Zobacz szczegóły