Nasz Zespół


katarzyna kondejewska centrum moloKatarzyna Banasik
Specjalista ds. sprzedaży

kom.: 695 411 423
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Doświadczenie zdobyła w bezpośredniej obsłudze klienta biznesowego oraz w zarządzaniu zespołem. Swoją praktykę wykorzystuje w branży hotelarskiej. Kasia zadba o każdy szczegół ponieważ dokładność to jej mocna strona.


robert pietrzyk centrum moloRobert Pietrzyk
Kierownik Sprzedaży 

Tel. +48 44 726 40 44, kom: 695 411 615
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Posiada 9 lat doświadczenia w branży hotelarskiej. Pracował w każdym dziale dlatego potrafi zaplanować wydarzenie z uwzględnieniem wszystkich detali. Samodzielnie koordynował organizację dużych spotkań zarówno biznesowych jak i integracyjnych. Praca jest po prostu jego pasją.


Beata Białek
Specjalista ds. sprzedaży

Tel. +48 44 726 40 69, kom: 695 415 116
email: beata.bialekTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Praca w hotelarstwie to spełnienie jej zawodowych ambicji dlatego też do realizacji każdego spotkania wkłada całe swoje doświadczenie i zaangażowanie. Działając w branży hotelarskiej poznała setki ciekawych osób oraz zorganizowała dziesiątki spotkań biznesowych i imprez integracyjnych na najwyższym poziomie.
+

Nasze działania w związku z pandemią COVID-19

Bezpieczny wypoczynek w Centrum MOLO Zapraszamy! Zobacz szczegóły