Chrzciny

Skoro szukasz idealnego miejsca na chrzciny, zapewne jesteś świeżo upieczonym rodzicem. Gratulujemy! Z przyjemnością zorganizujemy obiad z okazji tego ważnego wydarzenia dla Ciebie i Twoich bliskich. Celebrujcie pierwszy sakrament dziecka w Centrum Molo, delektując się pyszną kuchnią i malowniczym krajobrazem!

hotel z restauracją na chrzciny

Organizacja chrzcin w województwie łódzkim: postaw na wygodę

Dlaczego warto zorganizować chrzciny w hotelu, zamiast zapraszać gości do domu? Oczywiście ze względu na wygodę! Po ceremonii w kościele zarówno rodzice, jak i bliscy maluszka mogą udać się do restauracji na wspólny posiłek i cieszyć swoim towarzystwem.
Organizacja obiadu dla kilkunastu osób w domu wymaga od rodziców wiele czasu i jest niezwykle trudna przy równoczesnej opiece nad maluchem. Zakupy, przygotowanie potraw, sprzątanie i zmywanie są nie tylko czasochłonne, ale zazwyczaj też ekonomicznie mniej opłacalne niż zlecenie organizacji imprezy specjalistom. Podczas spotkania rodzice w zasadzie cały czas znajdują się pomiędzy kuchnią a salonem, zamiast zrelaksować się przy stole razem z gośćmi. Nic więc dziwnego, że sale na chrzciny w okolicy Warszawy z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością!

dekoracja stołu weselnego

Chrzciny w hotelu przy jeziorze blisko Łodzi: wybierz Centrum Molo!

Dlaczego na chrzciny warto wybrać Centrum Molo? Z wielu względów!
Centrum Molo zlokalizowane jest tuż przy najdłuższym molo śródlądowym w Europie na malowniczym Zalewie Sulejowskim. Zapierające dech w piersiach krajobrazy sprawiają, że każda impreza zyskuje dodatkową, niezapomnianą oprawę. Przyroda Sulejowskiego Parku Krajobrazowego jest idealną scenerią do pamiątkowych sesji fotograficznych. Widok z okien naszej restauracji pozostaje w pamięci na długo!
Piękna okolica to nie jedyne, za co Centrum Molo pokochali nasi goście. Wielu z nich na pierwszym miejscu stawia przede wszystkim pyszne dania, jakie serwuje nasza restauracja. Organizując chrzciny w naszym obiekcie, możesz być pewien, że każdy posiłek oczaruje podniebienia Twoich gości. Wspólnie ustalimy menu na ten dzień, biorąc pod uwagę Twoje specjalne życzenia. Na imprezie będą goście niejedzący mięsa? Nie ma problemu, specjalnie dla nich przygotujemy dania wege. A może razem z Wami gościć się będą maluchy? Na pewno spodoba im się nasze specjalne menu dziecięce!

dekoracja stołu weselnego
restauracja centrum molo

Zajmiemy się wszystkim od A do Z

Organizacja chrzcin w hotelu pod Warszawą, a dokładnie w Centrum Molo, jest najwygodniejszą opcją z jeszcze jednego powodu: pomożemy Ci zarezerwować dodatkowe usługi związane z celebracją chrzcin, takie jak dekoracja sali, tort czy sesja fotograficzna. Specjalizujemy się w imprezach okolicznościowych i biznesowych od lat, mamy więc kontakty do wielu wyśmienitych fachowców z różnych branż. Powiedz, czego oczekujesz, a resztę zostaw nam!
Masz więcej pytań związanych z organizacją chrzcin w naszym obiekcie? Zapraszamy do kontaktu! Na każde z nich chętnie odpowiemy. Podaj nam szczegóły dotyczące planowanej przez Ciebie imprezy, a bezzwłocznie przygotujemy wstępną ofertę.

Imprezy okolicznościowe

Wesela, komunie, chrzciny, urodziny

Anna Kołodziejczyk – Szczepanik

tel: +48 691 410 285
e-mailanna.kolodziejczyk-szczepanik@grupamolo.pl

  • MM ukośnik DD ukośnik RRRR