Chrzciny

Organizacja Chrzcin
w Hotelu nad jeziorem

hotel z restauracją na chrzciny

Chrzciny w łódzkim

Chrzest to pierwszy sakrament w życiu Twojego dziecka. Nadaj wyjątkowości temu szczególnemu wydarzeniu, organizując przyjęcie w Centrum Molo. Nasz kompleks mieści się w województwie łódzkim w samym centrum Polski. Nieważne, czy poszukujesz sali na chrzciny w Tomaszowie Mazowieckim, Piotrkowie Trybunalskim, czy w Łodzi – Centrum Molo to zawsze bliski i sprawdzony wybór. Nie musisz martwić się o miejsca parkingowe dla gości, pomieścimy do 100 samochodów osobowych.

dekoracja stołu weselnego

Sala na Chrzciny

Nasza nastrojowa sala sprawi, że przyjęcie na chrzest Twojego dziecka będzie wyjątkowe. Sąsiedztwo malowniczego jeziora sulejowskiego to nie tylko piękny widok z okien naszej sali, ale także gwarant oryginalnego klimatu podczas całej uroczystości. W przypadku noclegów dla gości, oferujemy możliwość niższej ceny za pokój!

Organizacja chrzcin zgodnie z wymaganiami klienta to nasz priorytet, dlatego kierujemy się zasadą indywidualnego podejścia do każdej uroczystości. Nasz zespół dołoży wszelkich starań, aby sala na Chrzciny prezentowała się zgodnie z Twoją wizją.

dekoracja stołu weselnego
restauracja centrum molo

Przyjęcie na chrzest
po Twojemu

Sala na Chrzciny to kluczowy element organizacji przyjęcia, jednak na udaną uroczystość składa się więcej elementów. Satysfakcjonujące Chrzciny nie mogłyby się odbyć bez pysznego jedzenia i profesjonalnej obsługi. Lata doświadczenia naszych kucharzy oraz wielokrotna organizacja tego typu eventów to gwarancja jakości i pewne zadowolenie każdego Gościa przy stole. W trosce o komfort i wygodę, impreza może trwać nawet do 8 godzin!

Menu dobierane jest indywidualnie na podstawie preferencji organizatorów. Jesteśmy otwarci na każdą uwagę oraz sugestie dotyczącą jedzenia znajdującego się na Sali. Obsługa kelnerska jest do dyspozycji Gości przez cały czas trwania uroczystości.

Zapytaj
o szczegóły

Specjaliści ds. sprzedaży

zespół centrum molo

Sandra Goworek

tel.: 695 417 314
e-mail: sandra.goworek@grupamolo.pl

Agnieszka Miksa

tel.: 695 417 850
e-mail: agnieszka.miksa@grupamolo.pl

Anna Ogórek

tel.: 695 418 915
e-mail: anna.ogorek@grupamolo.pl

zespół centrum molo

Robert Pietrzyk

tel.: 695 411 615
e-mail: r.pietrzyk@grupamolo.pl

Dominika Budzińska
Kierownik Działu Sprzedaży

e-mail: dominika.budzinska@grupamolo.pl

  • MM ukośnik DD ukośnik RRRR