Urodziny

Sala na urodziny
Twoich marzeń

imprezy okolicznościowe w hotelu

Hotel z salą na urodziny
w łódzkim… idealna lokalizacja!

Urodziny to ważne wydarzenie w życiu każdego człowieka. W tym wyjątkowym dniu chcemy być otoczeni przez naszą rodzinę i znajomych lecz nie zawsze jest gdzie ich pomieścić. Zorganizuj urodziny w nowoczesnej Sali w Centrum Molo. Oferujemy możliwość niższych cen za pokój w przypadku noclegu.

Ucieknij od zgiełku miasta i zaskocz swoich Gości imprezą urodzinową z widokiem na jezioro! Zamień Salę na urodziny w Tomaszowie Mazowieckim, czy Piotrkowie Trybunalskim na miejsce pełne niezapomnianych wrażeń i urodzinowego klimatu! Nasz parking może pomieścić do 100 samochodów osobowych.

sylwester pakiet

Sala na osiemnastkę
Zaplanuj idealną imprezę!

Nasza sala jest w pełni do Twojej dyspozycji, to Ty planujesz jak ma wyglądać Twój idealny wieczór. Nie ważne, czy potrzebujesz Sali na 18-stkę, 50-tkę czy na pełne szaleństwa Kinder Party, zrobimy wszystko, aby dostosować wystrój do potrzeb Twojej imprezy!

Sala urodzinowa to wizytówka ośrodka Centrum Molo. Oprócz wystroju, który dokładnie z Tobą omówimy, Goście na przyjęciu będą mogli bawić się do białego rana z widokiem na malownicze jezioro! To wspomnienia, które zostaną z nimi na długo. W zależności od potrzeb impreza może trwać nawet do 8 godzin!

sylwester pakiet
menu w hotelu

Doświadczona obsługa
i pyszne jedzenie

Nasi pracownicy doskonale zdają sobie sprawę, że sama sala na urodziny to jeszcze nie wszystko. Oczaruj swoich Gości przepysznym jedzeniem oraz doskonale smakującym urodzinowym tortem. Nasze ceny zaczynają się od 85 zł za talerzyk! Ponadto oferujemy dodatkowo 3 rodzaje ciast w cenie 20zł/ os oraz możliwość zamówienia tortu wycenianego indywidualnie! Jesteśmy elastyczni, nasz doświadczony Szef Kuchni sprosta każdej propozycji menu tak, aby urodziny w Molo były doskonałe pod każdym względem.

Wynajmij salę na urodziny w Hotelu Molo i zajmij się tylko zabawą. Resztę zrobimy za Ciebie! Nasza obsługa kelnerska dopilnuje, aby żaden Gość przy stole nie martwił się z powodu pustej szklanki lub talerza. Jesteśmy do dyspozycji przez cały czas trwania imprezy!

We wszystkich
pokojach znajdziesz

PROFESJONALNY KONSULTANT

logotyp

WYBORNE MENU

logotyp

BAJKOWA SCENERIA

logotyp

APARTAMENT DLA NOWOŻEŃCÓW

logotyp

ŚLUB W PLENERZE

logotyp

SPECJALNE CENY POKOI

Zapytaj
o szczegóły

Specjaliści ds. sprzedaży

zespół centrum molo

Sandra Goworek

tel.: 695 417 314
e-mail: sandra.goworek@grupamolo.pl

Agnieszka Miksa

tel.: 695 417 850
e-mail: agnieszka.miksa@grupamolo.pl

Anna Ogórek

tel.: 695 418 915
e-mail: anna.ogorek@grupamolo.pl

zespół centrum molo

Robert Pietrzyk

tel.: 695 411 615
e-mail: r.pietrzyk@grupamolo.pl

Dominika Budzińska
Kierownik Działu Sprzedaży

e-mail: dominika.budzinska@grupamolo.pl

  • MM ukośnik DD ukośnik RRRR