Urodziny

Prawdopodobnie nie ma osoby, która nie lubiłaby świętować swoich urodzin. W polskiej tradycji szczególnie hucznie świętuje się pełnoletność, ale też wszelkie okrągłe jubileusze. Chciałbyś zorganizować swoją imprezę w hotelu pod Warszawą? Wybierz Centrum Molo!

imprezy okolicznościowe w hotelu

Organizacja urodzin w hotelu pod Warszawą

Zorganizowanie urodzin na kilka czy kilkanaście osób we własnym domu nie jest łatwym zadaniem. Nawet jeśli dysponujesz sporym metrażem, z pewnością przeraża Cię ilość pracy, jaką trzeba włożyć w przygotowanie imprezy: zakupy, gotowanie, zmywanie, dekorowanie i sprzątanie po gościach. Nic więc dziwnego w tym, że wynajem sali na przyjęcia urodzinowe cieszy się coraz większym zainteresowaniem.
Zorganizowanie urodzin w hotelu to przede wszystkim zlecenie tych wszystkich zadań specjalistom i to z błogą świadomością, że nic nie może pójść nie tak. Zapomnij o przypalonych potrawach, niespodziewanym braku talerzy czy uciążliwym sprzątaniu z ciut bolącą głową „dzień po”. Baw się do białego rana, poświęć 100% uwagi gościom i zafunduj sobie najlepsze urodziny w życiu!

sylwester pakiet

A może urodziny w plenerze?

Urodziłeś się w środku lata i nie chcesz imprezy w sali? Wcale się nie dziwimy! W upalne dni i noce chętniej spędzamy czas na zewnątrz, a dania spożywane na świeżym powietrzu smakują jak żadne inne. Zorganizuj urodziny w plenerze w okolicy Warszawy, tuż przy brzegu malowniczego Zalewu Sulejowskiego w Centrum Molo! Zapewnimy stoły i catering, a jeśli zechcesz, rozpalimy dla Was grilla lub ognisko. Połącz celebrowanie urodzin w hotelu przy jeziorze koło Łodzi z plażowaniem, pływaniem kajakami czy rowerkami wodnymi. Świętować można przecież cały dzień!
Pamiętaj, że w naszym hotelu możesz zarezerwować nocleg dla siebie i swoich gości. Jeśli planujesz zabawę do białego rana, nasze świeżo wyremontowane pokoje 1-, 2- i 3-osobowe mogą okazać się nieocenione, by zregenerować siły.

sylwester pakiet
menu w hotelu

Dlaczego warto wybrać Centrum Molo?

Nasze malownicze położenie oraz bliskość Warszawy i Łodzi to nie jedyne atuty! Mamy ogromne doświadczenie w organizacji różnego rodzaju imprez okolicznościowych, a nasza restauracja serwuje wykwintne dania kuchni polskiej i europejskiej, zarówno w wersjach tradycyjnych, jak i wege. Na Twoje życzenie możemy przygotować specjalne menu dla najmłodszych, czy też potrawy dla gości z alergiami. Organizacja urodzin w województwie łódzkim to znaczna część naszej działalności.
Masz swój własny plan na dekorację sali lub części terenu, w której ma odbyć się impreza? To świetnie! Staramy się nie narzucać niczego naszym gościom i często pomagamy im w realizacji nawet najbardziej szalonych pomysłów. Możemy poszczycić się szeroką siecią kontaktów do specjalistów z różnych branż. Jeśli więc szukasz fotografa, makijażystki czy animatora dla dzieci na swoją imprezę, chętnie Ci kogoś polecimy!
Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o organizacji urodzin w naszym hotelu nad jeziorem w Łódzkiem? Skontaktuj się z nami! Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i rozwiejemy nawet najdrobniejsze wątpliwości. Zaplanuj z nami najlepsze urodziny w swoim życiu!

We wszystkich
pokojach znajdziesz

PROFESJONALNY KONSULTANT

logotyp

WYBORNE MENU

logotyp

BAJKOWA SCENERIA

logotyp

APARTAMENT DLA NOWOŻEŃCÓW

logotyp

ŚLUB W PLENERZE

logotyp

SPECJALNE CENY POKOI

Imprezy okolicznościowe

Wesela, komunie, chrzciny, urodziny

Anna Kołodziejczyk – Szczepanik

tel: +48 691 410 285
e-mailanna.kolodziejczyk-szczepanik@grupamolo.pl

  • MM ukośnik DD ukośnik RRRR