Organizacja konferencji i szkoleń

Wypoczywaj tak,
jak lubisz najbardziej…

mapa dojazdu do centrum molo

Blisko Łodzi i Warszawy

Lokalizacja w centrum Polski sprawia, że nasze centrum konferencyjne jest dogodnym rozwiązaniem dla większości firm, a w szczególności tych, które posiadają swoje oddziały rozlokowane w różnych regionach kraju. Bliska lokalizacja Warszawy oraz Łodzi sprawia, że wiele firm z województwa łódzkiego i mazowieckiego decyduje się na organizację konferencji właśnie w Hotelu Molo.

zalew sulejowski

Idealne miejsce na
spotkania biznesowe

Co sprawia, że Centrum Molo stanowi tak częsty wybór jako miejsce konferencji oraz szkoleń wielu firm? To wszystko dzięki malowniczym okolicznościom przyrody przy których usytuowany jest nasz hotel. Nasze centrum konferencyjne położone jest w sąsiedztwie zalewu Sulejowskiego, dzięki czemu zapewniamy przyjemny i relaksujący klimat podczas konferencji oraz szkoleń. Spędzanie czasu nad brzegiem jeziora, lub długie spacery po lesie to nieodłączne elementy firmowych spotkań zorganizowanych w Centrum Molo.

zalew sulejowski
eventy biznesowe w hotelu

Zaplecze Konferencyjne

Centrum Molo posiada aż 9 profesjonalnych Sal konferencyjnych. Największa z nich może pomieścić aż 200 osób! Wszystkie sale są w pełni wyposażone w niezbędne narzędzia, ułatwiające prowadzenie konferencji lub szkoleń. Do Państwa dyspozycji zapewniamy projektory multimedialne, sprzęt audio a także telewizory. Nie jesteśmy obojętni na Państwa sugestie, dlatego staramy się sprostać dodatkowym potrzebom, jeśli zostaną one wcześniej zgłoszone i przedyskutowane z naszymi doradcami.

integracja w hotelu

Nasze doświadczenie
– Twoja satysfakcja

Nasza wyspecjalizowana kadra dołoży wszelkich starań, aby konferencje, czy szkolenia Państwa Firmy przebiegły w jak najlepszym porządku i bez żadnych zakłóceń. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w zakresie obsługi technicznej, a także ogólnego wsparcia przez cały pobyt w naszym centrum . Nie działamy szablonowo, jesteśmy ukierunkowani na zadowolenie Firm, które nam zaufały, dlatego mamy elastyczne, indywidualne podejście do potrzeb każdego klienta. Nasi doświadczeni doradcy pomogą w wyborze odpowiedniej sali i doborze sprzętu, a także z uwagą wysłuchają wszystkich sugestii oraz ważnych dla Państwa aspektów. Gwarantujemy pełną satysfakcję z przeprowadzonych szkoleń w naszym Centrum.

integracja w hotelu

Specjaliści ds. sprzedaży

zespół centrum molo

Sandra Goworek

tel.: 695 417 314
e-mail: sandra.goworek@grupamolo.pl

Agnieszka Miksa

tel.: 695 417 850
e-mail: agnieszka.miksa@grupamolo.pl

Robert Pietrzyk

tel.: 695 411 615
e-mail: r.pietrzyk@grupamolo.pl

Karolina Pietrzyk

tel.: 695 380 753
e-mail: karolina.pietrzyk@grupamolo.pl

Zapytaj
o szczegóły