Organizacja konferencji i szkoleń

Centrum Molo to idealne miejsce na konferencję firmową. Nasz hotel jest bardzo przyjazny dla podmiotów biznesowych - posiada kilka sal konferencyjnych, pomoce dydaktyczne czy sprzęty audiowizualne. Dodatkowo zapewniamy pełną obsługę techniczną, gastronomiczną oraz hotelową.

Co sprawia, że Centrum Molo znajdujące się w niezwykłych okolicznościach przyrody Zalewu Sulejowskiego, stanowi tak pożądane miejsce konferencji oraz szkoleń wielu firm? Przede wszystkim jest to lokalizacja – centrum Polski powoduje, że jest to położenie dogodne dla większości miast, a w szczególności firm, które posiadają swoje oddziały rozlokowane w różnych rejonach kraju. Bliskość Warszawy oraz Łodzi sprawia, że to właśnie z tych dwóch dużych ośrodków miejskich wiele firm decyduje się na organizację konferencji w hotelu Molo.

Konferencja w hotelu Molo odbywa się w malowniczym otoczeniu i pięknej panoramie. Każda z siedmiu sal szkoleniowych posiada widok na Zalew Sulejowski bądź na lasy Sulejowskiego Parku Krajobrazowego. Centrum Molo to miejsce na konferencje, w którym uczestnicy dzięki dużej ilości zieleni i sprzyjającemu otoczeniu, mogą odpocząć oraz nabrać wewnętrznego spokoju. Atmosfera zdecydowanie sprzyja skupieniu, dlatego warto wybrać naszą ofertę.

Proponujemy również organizację konferencji w nietypowych okolicznościach. Istnieje możliwość przeprowadzenia wydarzenia w plenerze bądź w przestronnym namiocie (240m²), z pełnym wyposażeniem konferencyjnym oraz możliwością wjazdu samochodem.

Więcej szczegółowych informacji o salach znaleźć można w zakładce Sale konferencyjne.

+

Nasze działania w związku z pandemią COVID-19

Bezpieczny wypoczynek w Centrum MOLO Zapraszamy! Zobacz szczegóły