Recepcjonista/ka

Miejsce pracy: Centrum Molo – Smardzewice

Opis stanowiska:

  • obsługa gości w recepcji hotelowej
  • komunikacja z innymi działami hotelu
  • przyjmowanie rezerwacji, potwierdzanie i nadzór nad właściwą dokumentacją związaną z rezerwacjami
  • wykonywanie prawidłowych raportów dziennych jak i nocnych
  • rozliczanie pobytów gości
Oczekujemy:

  • entuzjazm i zaangażowanie, predyspozycje do pracy z ludźmi
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • podstawowa znajomość języka angielskiego
  • wysoki poziom kultury osobistej
  • dobra organizacja pracy, umiejętność pracy pod presją czasu
  • dyspozycyjność, zaangażowanie
Oferujemy:

  • dynamiczną i interesującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • dobre wynagrodzenie z programem motywacyjnym
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • bezpłatny obiad pracowniczy

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

CV prosimy wysyłać na adres: kariera@grupamolo.pl