Piknik w w Smardzewicach dla 380 osób!

Hotel Centrum Molo w smardzewicach nad zalewem sulejowskim panoramiczny widok

Zabawa na całego w wakacje!

Piknik rozpoczął się od zwariowanych kręgli, gdzie uczestnicy pokazali swoje nieprzeciętne talenty. Ten, kto mógłby pochwalić się mistrzowskim rzutem kręglem, został ogłoszony królem kręgielni!
Nagle wjechała karetka na sygnale i zaczęło się fantastyczne szkolenie z pierwszej pomocy.
Następnie wszyscy mogli posmakować niezwykłych atrakcji w namiotach. Czarowne ręce tworzyły łapacze snów, a uczestnicy mieli okazję złapać marzenia i zamknąć je w misternie wykonanych dziełach. Przepełnione namioty rozbrzmiewały śmiechem i radością!

Ale to nie koniec!
W innym namiocie czekały tajemnicze składniki do tworzenia soli do kąpieli. Każdy mógł zainspirować się i stworzyć własną mieszankę aromatyczną, która zapewni chwile błogiego relaksu w wannie.
A dla tych, którzy pragnęli czegoś jeszcze bardziej pachnącego, były woreczki zapachowe!
Uczestnicy mogli zaprojektować swoje własne woreczki z naturalnymi zapachami, które były idealne do odświeżania domu lub samochodu.
Dzieci miały swoją strefę chill, gdzie mogły bawić się, malować twarze i cieszyć się wspaniałą atmosferą.
Radosne okrzyki i gwar dziecięcych głosów wypełniały powietrze, a wszystkie buzie były udekorowane kolorowymi wzorami!

Na scenie odbyły się wspaniałe występy artystyczne!
Zespoły i konkursy rozgrzewały publiczność i sprawiły, że nikt nie mógł usiedzieć w miejscu. Połączenie śmiechu, tańca i niezapomnianej muzyki zapewniło nam wszystkim niesamowite wrażenia!
A jakby tego było mało, nasze jedzenie było po prostu wyśmienite! Smakowite przysmaki i aromatyczne specjały nie tylko zadowoliły podniebienia, ale również stworzyły kulinarną ucztę dla naszych gości. Brzuchy były pełne, a uśmiechy szerokie!

#galeria #piknik #noclegi #hotelcentrummolo #aktualności #zalewsulejowski #łódzkie

Life In Łódzkie i Hotel Centrum Molo w Smardzewicach Pokoje, noclegi ze śniadaniem .png

Zagadkowe Smardzewice Life In Łódzkie

Witajcie, drodzy Czytelnicy! Dzisiaj mamy dla Was coś naprawdę wyjątkowego, coś, co sprawi, że poczujecie tętno Łódzkiego życia na każdym kroku! Chcielibyśmy Wam przedstawić regionalny skarb – magazyn LifeIn Łódzkie! A w nim… (trzymajcie się mocno foteli) Artykuł o naszym ukochanym hotelu Centrum Molo w Smardzewicach nad zalewem! Przygotujcie się na dawkę pozytywnej energii i...
Zobacz więcej

Wręczenie pucharu przez naszą Event Manager na gali KSW81

Wręczenie pucharu przez naszą Event Manager Sandrę Goworek. Wygrała Maria Silva, nasz niepokonany Gość! Ogromnie GRATULUJEMY!!! W 2 minutach zamknęliśmy ogrom emocji! W 𝗻𝗮𝘀𝘇𝘆𝗺 𝗵𝗼𝘁𝗲𝗹𝘂 jak wiecie mieliśmy 𝘄𝘆𝗷𝗮̨𝘁𝗸𝗼𝘄𝘆𝗰𝗵 𝗴𝗼𝘀́𝗰𝗶 𝘇 𝗞𝗦𝗪 którzy zjechali do nas z 𝗰𝗮ł𝗲𝗴𝗼 𝘀́𝘄𝗶𝗮𝘁𝗮 na jedną z najbardziej wyczekiwanych imprez sportowych – gala KSW 81 Watch Live Stream Wydarzenie przyciągnęło...
Zobacz więcej

Wędzenie w MOLO 2023

Cześć wszystkim! Zobaczcie, jak się sprawdza pasja do wędzenia naszych fantastycznych kucharzy. W naszym Hotelu cenimy jakość, dlatego sami wędzimy. Ach, ten dymny smak. Lubimy kontrolować każdy etap procesu i uzyskiwać wyjątkowy, charakterystyczny smak i aromat. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji być u nas w Hotelu, serdecznie zapraszamy! Dziękujemy wszystkim uczestnikom za niezapomniany wieczorek z...
Zobacz więcej