Pikniki w plenerze

Chciałbyś zorganizować dużą imprezę w plenerze, ale nie wiesz, jak się za to zabrać? Zostaw to nam! Nasze centrum konferencyjne pod Łodzią przez lata wyspecjalizowało się w organizacji różnego rodzaju eventów pod chmurką, pikników i zlotów! Dlaczego impreza w Centrum Molo to dobry wybór?

piknik firmowe w plenerze

Organizacja imprez w plenerze. Łódzkie potrafi oczarować!

Nasz hotel zlokalizowany jest nad Zalewem Sulejowskim, tuż przy najdłuższym w Europie molo śródlądowym. Malownicze widoki robią ogromne wrażenie na naszych gościach. Plaża przy jeziorze i rozległy obszar terenu hotelowego są w stanie pomieścić nawet 2,5 tysiąca osób, a także są wymarzonym miejscem na eventy historyczne, motoryzacyjne etc. Organizowane przez nas pikniki w plenerze pod Łodzią to niezapomniane wydarzenia dla wszystkich ich uczestników – zarówno klientów prywatnych, jak i biznesowych.

zjazd motocyklowy centrum molo

Zajmiemy się wszystkim
od A do Z

Ogromny teren i malownicze widoki to oczywiście nie wszystko, co mamy do zaoferowania. Podczas imprezy o catering może zadbać nasza słynna już w okolicy restauracja. Z przyjemnością zorganizujemy ognisko i grilla, dysponujemy nawet sporym namiotem, przydatnym zwłaszcza w dni, gdy pogoda jest kapryśna. Chcesz przy okazji zapewnić uczestnikom zabawy terenowe czy zorganizować mecz siatkówki? Nie ma problemu! Przedstaw nam swoje pomysły, a nawet te najbardziej szalone z nich wcielimy w życie.

Organizowane przez nas pikniki w plenerze pod Warszawą są często wybierane przez szefów firm jako alternatywa klasycznej imprezy integracyjnej w hotelu. Wspólne biesiadowanie w ogrodzie ma o wiele mniej formalną atmosferę niż gry integracyjne w sali konferencyjnej. Jeśli więc planujesz duży event dla pracowników swojej firmy, przemyśl zorganizowanie go w formie relaksu pod chmurką!

.

zjazd motocyklowy centrum molo
pakiet rodzinny obiad centrum molo

Organizacja zlotów i pikników z noclegiem

Chcesz zapewnić uczestnikom pikniku komfortowy nocleg? Nie ma problemu! Nasz hotel dysponuje 100 pokojami, które łącznie pomieszczą 200 osób. Oferowana przez nas organizacja imprez nad jeziorem pod Łodzią obejmuje nie tylko noclegi, ale też śniadania czy obiadokolacje w hotelowej restauracji z tarasem widokowym na jezioro. Do dyspozycji organizatora są też sale konferencyjne w budynku, nic więc nie stoi na przeszkodzie, by piknik w ogrodzie był zwieńczeniem większej konferencji, szkolenia czy business lunchu.

Organizujemy też pikniki rodzinne i okolicznościowe dla osób prywatnych. Jeśli wraz ze znajomymi chcecie odsapnąć od zgiełku wielkiego miasta i wyskoczyć na weekend na łono natury, z przyjemnością wszystko dla Was przygotujemy.

Masz więcej pytań dotyczących organizacji pikniku na świeżym powietrzu pod Łodzią? Skontaktuj się z nami! Przygotujemy ofertę skrojoną na miarę Twoich potrzeb, bez względu na to, czy interesuje Cię wydarzenie rodzinne, czy też ogólnopolski zlot motocyklowy. Zaufaj naszemu wieloletniemu doświadczeniu w tej dziedzinie i zleć organizację swojego eventu Centrum Molo! Pozwól swoim gościom zakochać się w malowniczym krajobrazie Zalewu Sulejowskiego!

Specjaliści ds. sprzedaży

zespół centrum molo

Sandra Goworek

tel.: 695 417 314
e-mail: sandra.goworek@grupamolo.pl

Agnieszka Miksa

tel.: 695 417 850
e-mail: agnieszka.miksa@grupamolo.pl

Robert Pietrzyk

tel.: 695 411 615
e-mail: r.pietrzyk@grupamolo.pl

Karolina Pietrzyk

tel.: 695 380 753
e-mail: karolina.pietrzyk@grupamolo.pl

Zapytaj
o szczegóły