pokój w centrum molo

Pokój Single

Przytulny pokój jednoosobowy z jednym wygodnym pojedynczym łóżkiem i własną łazienką z prysznicem, wyposażony we wszystkie udogodnienia niezbędne podczas pobytu, zarówno prywatnego, jak i służbowego. W cenę noclegu wliczone jest śniadanie, nielimitowany wstęp na basen, sauny i jacuzzi oraz parking.
pokój w centrum molo

Pokój Twin

Komfortowy pokój z dwoma pojedynczymi łóżkami i własną łazienką z prysznicem. W Pokoju TWN zmieści się 1 dostawka i/lub łóżeczko turystyczne. W cenę noclegu wliczone jest śniadanie, nielimitowany wstęp na basen, sauny i jacuzzi oraz parking.
pokój w centrum molo

Pokój Double

Stylowy pokój dwuosobowy z podwójnym dużym łóżkiem i własną łazienką z prysznicem. W Pokoju DBL zmieści się 1 dostawka lub łóżeczko turystyczne. W cenę noclegu wliczone jest śniadanie, nielimitowany wstęp na basen, sauny i jacuzzi oraz parking.
pokój w centrum molo

Pokój Triple

Przestronny pokój z trzema pojedynczymi łóżkami i własną łazienką z prysznicem. W Pokoju TRP zmieszczą się 2 dostawki lub łóżeczka turystyczne. W cenę noclegu wliczone jest śniadanie, nielimitowany wstęp na basen, sauny i jacuzzi oraz parking.
pokój w centrum molo

Pokój LUX

Elegancki dwupokojowy apartament złożony z części sypialnej z podwójnym dużym łożem oraz strefy wypoczynkowej ze stolikiem kawowym, kanapą i dwoma fotelami. Posiadamy jeden apartament LUX oraz dwa apartamenty LUXs z rozkładaną sofą w części wypoczynkowej. W cenę noclegu wliczone jest śniadanie, nielimitowany wstęp na basen, sauny i jacuzzi oraz parking.