Jak i gdzie zorganizować firmowe Party? Dlaczego warto?

Jesteś właścicielem firmy i zastanawiasz się nad zorganizowaniem swoim pracownikom Party?

To doskonały pomysł! Firmowe imprezy już na dobre zagościły w polskiej kulturze pracy, przynosząc wiele dobrego zarówno dla rozwoju samej firmy, jak i dla relacji międzyludzkich w niej.

Jak zabrać się za organizację firmowej imprezy i na co warto zwrócić uwagę? Sprawdźmy!

Impreza w centrum Polski? Wybierz centrum wypoczynkowe pod Łodzią!

Aby zorganizować Firmowe Party dla swoich pracowników, potrzebujesz dobrego centrum konferencyjnego z własną restauracją organizującą przyjęcia okolicznościowe. W takim obiekcie bez problemu poprowadzisz podsumowującą rok prezentację w wygodnej sali konferencyjnej, zaprosisz pracowników na wspólną kolację, a także wynajmiesz powierzchnię na imprezę z DJ-em. Co najważniejsze, możesz od razu wynająć pokoje, jeśli chcesz zapewnić pracownikom nocleg, lub też impreza ma mieć charakter wyjazdu szkoleniowo-integracyjnego.

Jeśli szukasz obiektu w centralnej części Polski (ważne, aby Twoi pracownicy nie musieli spędzić pół dnia w autokarze, aby do niego dojechać), strzałem w dziesiątkę może okazać się nasze centrum wypoczynkowe pod Łodzią: Centrum Molo. Chociaż jest ono oddalone zaledwie 60 km od Łodzi i nieco ponad 120 km od Warszawy, wydaje się znajdować w zupełnie innym zakątku Polski. Malownicze plenery Zalewu Sulejowskiego i otoczenie zieleni Sulejowskiego Parku Krajobrazowego sprawiają, że odwiedzający nas goście czują się jak w najpiękniejszej części Mazur. Okoliczne krajobrazy pozwalają im całkowicie zrelaksować się i zmienić perspektywę.

Obsługa hotelu większość pracy wykona za Ciebie. Do Twoich obowiązków będzie należało ustalenie liczby gości, menu, opcji open baru, muzyki granej przez DJ-a itp. Ty będziesz mógł całkowicie skupić się na przygotowaniu świątecznego przemówienia lub zorganizowaniu dodatkowych konkursów pracowniczych podczas imprezy.

ególnymi jej członkami.

Dlaczego hotele nad Zalewem Sulejowskim są oblegane przez firmy?

Właśnie z powodu organizowanych w nich firmowych eventów. Firmy doskonale rozumieją znaczenie tego typu imprez.

Firmowa impreza to doskonała opcja, aby zarówno pracownicy, jak i szefostwo, spotkali się na półoficjalnym gruncie.

O wiele łatwiej rozmawia się na trudne tematy przy suto zastawionym stole w atmosferze zabawy niż w ciasnej salce konferencyjnej w biurze. Imprezy dla firm to dobra okazja dla właścicieli firm, by dowiedzieć się więcej o atmosferze panującej w firmie, pragnieniach pracowników i ich największych bolączkach. Dla pracowników z kolei – aby na spokojnie porozmawiać o swoich pomysłach z szefem, do którego gabinetu drzwi zazwyczaj pozostają zamknięte.

Wspólna zabawa na parkiecie zbliża do siebie też samych pracowników. A jak wiadomo, praca staje się wydajniejsza wtedy, gdy wykonywana jest przez zgrany, lubiący się zespół.

Huczne Imprezy firmowe buduje też lojalność pracowników.

Jeśli widzą oni, że firma dba o nich i zapewnia im tego typu wyjazdy, trudniej jest im ot tak szukać innych propozycji pracy. Dobrze zorganizowane wyjazdy integracyjne czasami stają się wręcz wizytówką danej firmy i mogą być mocną pokusą dla osób, które zastanawiają się nad aplikowaniem do danej organizacji.

Wieczorna impreza to nie wszystko!

Nasze centrum wypoczynkowe pod Łodzią dba o to, aby dłuższe firmowe imprezy nie ograniczało się wyłącznie do zabawy na parkiecie. Na życzenie właściciela możemy też zorganizować pracownikom firmowe ognisko w naszym ogrodzie lub np. ciekawe gry terenowe.

W ciągu dnia warto zabrać swoich pracowników na wycieczkę po okolicy. Jedną z lokalnych ciekawostek jest bez wątpienia zwiedzanie Muzeum Piwowarstwa w Piotrkowie Trybunalskim czy Centrum Pożarniczego w Wolborzu. Warto dowiedzieć się wcześniej o możliwość oprowadzenia większej grupy przez doświadczonego przewodnika. To zapewnia o wiele większe wrażenia niż po prostu przejście przez korytarze danego miejsca.

Część firm decyduje się na zabranie swoich pracowników na szybką wycieczkę po Łodzi. W zimie niestety dni są krótkie, nie pozwalają więc na odkrycie wszystkich uroków miasta.

Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, by zorganizować krótką wycieczkę szlakiem Łodzi filmowej i odwiedzić najważniejsze punkty związane ze słynną łódzką kinematografią. To właśnie tu powstała Wytwórnia Filmów Fabularnych, to tu znajduje się znana Szkoła Filmowa, i to tu kręcono takie filmy jak „Ida”, „Ziemia Obiecana” czy „Seksmisja”. Łódź posiada swoją aleję gwiazd, a nawet szlak rzeźb postaci z kreskówek wytwórni Se-ma-for. Kto nie chciałby mieć pamiątkowego zdjęcia z Misiem uszatkiem czy Wróblem Ćwirkiem?

Jeśli chcesz zaskoczyć swoich pracowników, zafunduj im prawdziwy prezent od Mikołaja: wejściówki do parku rozrywki Mandoria! Park obsługuje większe grupy, w tym grupy firmowe. Rozbudź w swoich pracownikach dziecięcą radość i zobacz, jak świetnie potrafią bawić się na rollercoasterach, karuzelach i zjeżdżalniach. Wejściówki do parku to też dobry pomysł na świąteczny prezent dla pracowników, do wykorzystania przez nich w czasie wolnym, w towarzystwie rodzin.

Dodatkowe atrakcje w hotelu

Dobre hotele nad Zalewem Sulejowskim, takie jak nasz, dbają o to, aby pracownicy nie nudzili się nawet po pełnym emocji dniu w plenerze. Pomiędzy poszczególnymi częściami wyjazdu mogą oni zająć się np. rozgrywkami przy stole bilardowym,

meczami w piłkarzyki, czy konkurowaniem na dostępnym w jednej z sal Xboxie. Nasze centrum wypoczynkowe pod Łodzią organizowało już niejedną imprezę integracyjną – możemy więc przedstawić Ci dodatkowe propozycje spędzania czasu w hotelu i okolicy, które nie będą wymagały organizowania dodatkowych przejazdów. Nawet jeśli zima zaskoczy nas potężną śnieżycą i mrozem!

Masz pytania dotyczące organizacji Christmas Party w Centrum Molo? Skontaktuj się z nami! Chętnie odpowiemy na każde z nich i pomożemy Ci zorganizować niezapomnianą firmową imprezę. Uwierz nam – naprawdę warto! Wrażenia z wyjazdu będą towarzyszyły Twojej załodze jeszcze przez długi czas, cementując dobre relacje pomiędzy poszczególnymi jej członkami.

Dodatkowe atrakcje w hotelu

Dobre hotele nad Zalewem Sulejowskim, takie jak nasz, dbają o to, aby pracownicy nie nudzili się nawet po pełnym emocji dniu w plenerze. Pomiędzy poszczególnymi częściami wyjazdu mogą oni zająć się np. rozgrywkami przy stole bilardowym, meczami w piłkarzyki, czy konkurowaniem na dostępnym w jednej z sal Xboxie.

Nasze centrum wypoczynkowe pod Łodzią organizowało już niejedną imprezę integracyjną – możemy więc przedstawić Ci dodatkowe propozycje spędzania czasu w hotelu i okolicy, które nie będą wymagały organizowania dodatkowych przejazdów. Nawet jeśli zima zaskoczy nas potężną śnieżycą i mrozem!

Masz pytania dotyczące organizacji organizacji imprezy firmowej w Centrum Molo?

Skontaktuj się z nami!

Chętnie odpowiemy na każde z nich i pomożemy Ci zorganizować niezapomnianą firmową imprezę. Uwierz nam – naprawdę warto! Wrażenia z wyjazdu będą towarzyszyły Twojej załodze jeszcze przez długi czas, cementując dobre relacje pomiędzy