Sprawdź nasz przepis na weekend we dwoje w hotelu

weekend we dwoje w hotelu

Letni wakacyjny czas się skończył. Na urlopowy wypoczynek przyjdzie nam jeszcze poczekać. Przebrnąć przez okropną zimową zaspę by ujrzeć pierwsze promienie słońca.  Nie musisz planować urlopu dopiero na wakacje. Od czego są weekendy, jak nie od romantycznych weekendów w hotelu? W tym artykule zdradzimy Wam jak ciekawie zaplanować weekendowe atrakcje w ośrodku hotelowym.

Jak zaplanować romantyczny weekend w hotelu?

Planując romantyczny weekend w hotelu, nie musisz szukać kompleksu hotelowego w górach czy nad morzem. W województwie łódzkim znajdziesz ośrodki, w których zaplanujesz weekend dla dwojga nad jeziorem. Odpowiednia bajkowa, leśna sceneria dodatkowo wzmocni nasze romantyczne wydarzenie.

Atrakcje na weekend we dwoje

W ofercie hoteli znajdziemy mnóstwo ofert na weekend dla dwojga. Tylko od nas zależy w jaki sposób chcemy spędzić te dwa dni. Do wyboru jest kilka opcji.

Aktywność nad jeziorem

Przejażdżka bryczką, rowerowa przygoda, spływ kajakami, a może rejs jachtem? W tym przypadku nie ma ograniczeń. Decydujecie się na aktywny weekend dla dwojga nad jeziorem? Opcji aktywności jest naprawdę dużo. Marzycie o romantycznych spacerach? Postawcie na wieczorne spacery nad jeziorem. Chcecie się naprawdę zmęczyć? Prawie każdy hotel proponuje możliwość wypożyczenia sprzętu sportowego. Piłka nożna, siatkówka, a może badminton tylko we dwoje? Jeżeli drzemie w Was sportowa żyłka, szukajcie ośrodka, który zapewni Wam odpowiednią dawkę sportowych emocji.

Gry i zabawy w hotelu

Jesienią i zimą pogoda za oknem nie rozpieszcza. Zamiast aktywnych zajęć na dworze, możecie podczas Waszego romantycznego weekendu w hotelu spędzić czas w sali gier. To gratka dla fanów gier planszowych i multimedialnych. Kochacie swoje PlayStation? Nie możecie rozstać się ze swoim xboxem? Jesteście prawdziwymi gamerami? W hotelowym salonie gier znajdziecie wszystko co potrzebne do wirtualnej zabawy.  To wy decydujecie jak spędzacie weekend dla dwojga nad jeziorem.

Czas na zabawę przy dźwiękach disco

Po udanym dniu, na zakochanych czeka nocne szaleństwo na parkiecie. Jeżeli chcecie spędzić romantyczne chwile we dwoje, a wieczorem trochę potańczyć i skosztować wyśmienitych drinków,  wybierzcie hotel z drink barem, dyskoteką czy klubem nocnym. Hotele często organizują mini-koncerty. Muzyka na żywo odpowiednio ubarwi Wasz romantyczny weekend w hotelu.

Szef Kuchni poleca

Weekend we dwoje nie może się obyć bez wyśmienitej kolacji i wspólnych śniadań. Dobre rekomendacje kuchni hotelowej, to element, który przyciąga klientów. Hotele oferują dzisiaj bogate menu: od kuchni polskiej po smaki europejskie. W ramach odpowiedniego pakietu, obsługa zorganizuje kolację, która dopełni Wasz romantyczny weekend w hotelu.

Romantyczny finał

To będą niezwykłe dwa dni. To taka namiastka urlopu, wspomnienie wakacyjnego odpoczynku.  Romantyczny weekend w hotelu kończy się w niedzielę. Dobrze spędzony czas w hotelowym zaciszu nad jeziorem warto powtórzyć. W końcu do wakacji zostało jeszcze sporo weekendów.

Pomysły na romantyczne chwile w Centrum Molo znajdziecie tutaj.