Oferta przyjęć okolicznościowych

Oferta przyjęć okolicznościowych

Centrum Molo posiada bogate doświadczenie w organizacji przyjęć okolicznościowych. Z chęcią zajmiemy się kompleksową obsługą chrzcin, komunii, imprez urodzinowych, wesel, wieczorów panieńskich i kawalerskich, jubileuszów czy półmetków.

Wyjątkowe chrzciny

chrzciny w Centrum Molo

Centrum Molo zorganizuje tak ważną imprezę okolicznościową jaką są chrzciny. Gwarantujemy uroczystą oprawę wydarzenia, podniosłą atmosferę oraz obficie zastawiony stół.

Pierwsza Komunia Święta

komunia w Centrum Molo

I Komunia Święta, to bardzo ważne wydarzenie w życiu młodego człowieka. Warto zatem, aby rodzice zadbali o odpowiednią oprawę tej uroczystości.

Istnieje możliwość dostosowania indywidualnego menu – nasz Szef Kuchni doradzi oraz pomoże wybrać zestaw dań, które zadowolą nawet najbardziej wymagających gości.

Osiemnaste urodziny

impreza osiemnastkowa w centrum molo

Osiemnastka to pierwsza impreza w dorosłym życiu młodego człowieka. Zorganizuj ją z pompą i w ciekawym miejscu, tak aby była wspominana latami. W Centrum Molo nad Jeziorem Sulejowskim Twoje 18 urodziny pozostaną niezapomniane zarówno dla Ciebie, Twoich znajomych oraz rodziny.

Niezapomniane wesele

sale weselne łódzkie

Centrum Molo zajmuje się kompleksową organizacją wesel, a także oferuje wesela w plenerze. Warto zaufać naszemu doświadczeniu – taki dzień zdarza się tylko raz w życiu, dlatego impreza weselna musi być doskonała.

Zapewniamy doskonale przygotowaną sale weselną, wysoko poziom serwisu, kulturalną i profesjonalną obsługę, pyszne posiłki z bogatego menu.

Wieczory panieńskie i kawalerskie

miejsce na wieczór panieński

Centrum Molo to idealne miejsce na niezapomniany wieczór panieński bądź kawalerski. Gwarantujemy organizację wieczoru pełnego wrażeń i szalonych zabaw.

Wieczór panieński/kawalerski na jachcie

Wieczór panieński/kawalerski na jachcie
Za chwilę ślub, wesele, mnóstwo emocji, działań i planów?
W ferworze przygotowań nie zapomnij o równie ważnym, tym ostatnim w roli singla/singielki - spotkaniu z przyjaciółmi.

Bal okolicznościowy - Półmetek

miejsce na bal okolicznościowy półmetek

Wszystko na swój  początek, koniec i …. środek! Półmetek to druga po studniówce najważniejsza impreza, dlatego Centrum Molo zajmuje się również organizacją półmetków, które zapadną w pamięć na długie lata.