Grill i ognisko

Zapach i smak lata…
Biesiada z widokiem na jezioro

rodzina w hotelu

Hotel na imprezy
plenerowe

Malownicze otoczenie sprzyja biesiadowaniu na świeżym powietrzu, czyniąc Centrum Molo idealnym miejsce na grilla lub ognisko w okolicach Tomaszowa Mazowieckiego. Grillowanie to obecnie już chyba narodowa tradycja Polaków, która pozwala na integracje firmowe czy spotkania rodzinne w mniej formalnej atmosferze. Pierwszorzędnym sposobem na udany event firmowy są również klimatyczne chwile spędzone przy ognisku.

menu

Biesiada przy grillu

Wyborne kolacje grillowe organizujemy pod gołym niebem, na nowym, dwupoziomowym tarasie restauracyjnym z widokiem na jezioro oraz w przestronnym namiocie grillowym, który daje możliwość zorganizowania imprezy do 200 osób nawet podczas niekorzystnych warunków atmosferycznych.

menu
menu

Wyborne smaki
na świeżym powietrzu

Wśród naszych propozycji dań z grilla znajdują się potrawy tradycyjne, jak również bardziej urozmaicone i wykwintne, a menu grillowe z pewnością trafi w gusta wszystkich amatorów plenerowego ucztowania. Skosztuj niebanalnego połączenia ulubionych smaków i poczuj w grillowanych przysmakach zapach i smak lata.

ognisko w hotelu

Wieczory
przy ognisku

Na ogromnym terenie zielonym z przylegającą ścianą lasu posiadamy specjalnie wydzielone miejsca na wieczory przy ognisku. Choć ognisko to niemal synonim lata, to jednak gorący klimat przy blasku płomieni i zasłużony wypoczynek za miastem zapewnimy przez okrągły rok.

ognisko w hotelu