Sale bankietowe

Wybierz przestrzeń
na wyjątkowe chwile…

dekoracje na weselu

Restauracja
nad jeziorem

Restauracja Molo jest niezaprzeczalnym sercem hotelu, klimatyczną przestrzenią pełną smaków i aromatów, którą kochają i doceniają nasi Goście. Znajduje się w przestronnej, doświetlonej dzięki dużym oknom sali, z której rozpościera się wspaniały widok na jezioro. Wnętrze zostało zaaranżowane w taki sposób, aby zapewnić Gościom swobodną atmosferę podczas posiłków.

zabawa w hotelu

Galeon

Typowo klubowa przestrzeń, stylizowana na morski galeon urzeka swoim stylem i klimatem. Stylistyka wnętrza idealnie nadaje się na wieczorne imprezy – jako sala na urodziny, tak na 18-tkę jak i 40-tkę, ale również na wieczory panieńskie, wieczory kawalerskie czy imprezy integracyjne dla firm w hotelu.

zabawa w hotelu
hotel na wesele łódzkie

Genua

Duże okna z widokiem na jezioro, odcienie błękitu i nowoczesny design czynią salę Genua idealną na każdą okazję. To doskonała sala na komunię, chrzciny, urodziny, ale też imprezy firmowe czy szkolenia, również te duże, bo pomieści nawet 190 osób i dodatkowo łączy sięz salą Galeon.

goście hotelu

Drink bar

Uzupełnieniem części restauracyjnej jest drink bar – idealne miejsce do kameralnych wieczornych spotkań, w sam raz po długiej konferencji czy aktywnym dniu nad Zalewem Sulejowskim. Obsługę stanowią wykwalifikowani barmani, którzy przyrządzają finezyjne drinki, a także wykonują pokazy oraz przeprowadzają warsztaty barmańskie.

goście hotelu
sale bankiertowe centrum molo

Taras z widokiem na jezioro

Na szczególną uwagę Gości zasługuje nowy, dwupoziomowy taras restauracyjny. Nowoczesna przestrzeń z widokiem na jezioro to nietuzinkowe miejsce, które pozwoli Ci na orzeźwiające śniadanie o poranku na świeżym powietrzu, romantyczną kolację przy pięknym zachodzie słońca czy też zapewni po prostu spektakularne widoki w obiadowej porze.