Zagadkowe Smardzewice Life In Łódzkie

Life In Łódzkie i Hotel Centrum Molo w Smardzewicach Pokoje, noclegi ze śniadaniem .png

Witajcie, drodzy Czytelnicy!

Dzisiaj mamy dla Was coś naprawdę wyjątkowego, coś, co sprawi, że poczujecie tętno Łódzkiego życia na każdym kroku!
Chcielibyśmy Wam przedstawić regionalny skarb – magazyn LifeIn Łódzkie! A w nim… (trzymajcie się mocno foteli)

Artykuł o naszym ukochanym hotelu Centrum Molo w Smardzewicach nad zalewem! Przygotujcie się na dawkę pozytywnej energii i niepowtarzalnych wrażeń!

LINK DO ARTYLUŁU O NAS

Zacznijmy od tego, że LifeIn Łódzkie to od 7 lat pierwszy i jedyny w swoim rodzaju bezpłatny magazyn lifestylowy w naszym regionie. Wszystko, co najlepsze, schowane jest w jednym miejscu, jak skarb na dnie zalewu! A takie znaleziska warto dzielić się z przyjaciółmi, prawda? No dobrze, czas na rzeczowe argumenty!

Po pierwsze, magazyn LifeIn Łódzkie towarzyszy nam w życiu codziennym, tak jak ulubiona kawa czy słońce na łódzkim niebie. To właśnie tam możecie znaleźć lokalne biznesy, które jak długo w Łódzkim były, tak w nim będą. Wiedzieliście, że wydarzenia, biznesy i Łódzkie to połączenie nierozerwalne?
Po drugie, jeśli zastanawialiście się, gdzie można spotkać osoby pełne pozytywnej energii, to odpowiedź jest prosta – w magazynie LifeIn Łódzkie!

Jego Czytelnicy to ludzie ambitni, kreatywni i nowocześni. To właśnie biznesy, nadają trend całemu regionowi i są gotowi zawsze wkroczyć w nowe możliwości i odkrywać uroki życia.

Ale teraz czas na najważniejsze – nasz hotel Centrum Molo w Smardzewicach!

To magiczne miejsce, gdzie goście odpływają od codzienności. Tu czas płynie wolniej, a zegary zatrzymują się, by każdy mógł cieszyć się chwilą jak najlepiej.

Po trzecie, czy wiecie, że magazyn LifeIn Łódzkie to doskonałe narzędzie komunikacji z dobrze określoną grupą odbiorców? No i u nas w Centrum Molo jest podobnie – doskonała komunikacja z gośćmi sprawia, że wracają do nas, jak znani ludzie do Łodzi na Festiwalu Łódź Czterech Kultur. Nasza wyjątkowość są gwarancją niezapomnianych wrażeń!
Czy jesteście gotowi na niesamowite przygody w Łódzkiem? A może chcecie odpocząć nad zalewem i poczuć tę magiczną energię? W obu przypadkach czeka na Was artykuł w magazynie LifeIn Łódzkie, który już teraz zapowiada nasz hotel Centrum Molo w Smardzewicach. Przygotujcie się na niezapomniane chwile i pozytywne emocje!

Magazyn w tym wydaniu gości m.in:
MY 😊
Hotel Magellan z Bronisławowa
Rafał Leśniak, prezes BUDOMAL i Jakub Bielecki, prezes Drukarnia ERBI.
Joanna Doryń-Nowińska z hartowni szkła.
Kwiaciarnie Skrzydlewska
Łukasz Białkowski z Portal-Dluznika.pl
Marek Chruścielewski z Selgros
Alicja Dobrską z Life Nature.
Bogumiłą Abramowicz agent celny.
Anna Sieradzka grafik.
Janusz Moos z Łódzkie Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego
Anna Grabarek i Marcin Celmerowski – Szpulka.
Monopolis.
Sylwia Wenc z Mediluks.
Jolanta Bobińska Fundacja Dom w Łodzi.

Dlatego śledźcie nasze kroki, bo to właśnie u nas tętni życie! Już nie możemy się doczekać spotkania z Wami w Centrum Molo, gdzie serce bije mocniej niż w łódzkiej manufakturze!
Do zobaczenia wkrótce!

LINK DO ARTYLUŁU O NAS

 

freecompress-Zlot-bmw-melo-na-molo-w-Centrum-Molo-Smardzewice---syndykatwstęp-wolny

Zlot BMW w Łódzkim

Ogromne święto miłośników BMW zbliża się wielkimi krokami! Już w sobotę 2 września, odbędzie się spektakularny zlot BMW Syndykat, który otwarty jest dla wszystkich pasjonatów motoryzacji. Najlepsza informacja? Wstęp jest całkowicie BEZPŁATNY! Chcielibyśmy odpowiedzieć na Wasze liczne zapytania, które docierają do nas w prywatnych wiadomościach. Niezmiernie nam miło, że jesteście tak zaangażowani i chcecie do...
Przeczytaj więcej
Life In Łódzkie i Hotel Centrum Molo w Smardzewicach Pokoje, noclegi ze śniadaniem .png

Zagadkowe Smardzewice Life In Łódzkie

Witajcie, drodzy Czytelnicy! Dzisiaj mamy dla Was coś naprawdę wyjątkowego, coś, co sprawi, że poczujecie tętno Łódzkiego życia na każdym kroku! Chcielibyśmy Wam przedstawić regionalny skarb – magazyn LifeIn Łódzkie! A w nim… (trzymajcie się mocno foteli) Artykuł o naszym ukochanym hotelu Centrum Molo w Smardzewicach nad zalewem! Przygotujcie się na dawkę pozytywnej energii i...
Przeczytaj więcej
Hotel Centrum Molo w smardzewicach nad zalewem sulejowskim panoramiczny widok

Piknik w w Smardzewicach dla 380 osób!

Zabawa na całego w wakacje! Piknik rozpoczął się od zwariowanych kręgli, gdzie uczestnicy pokazali swoje nieprzeciętne talenty. Ten, kto mógłby pochwalić się mistrzowskim rzutem kręglem, został ogłoszony królem kręgielni! Nagle wjechała karetka na sygnale i zaczęło się fantastyczne szkolenie z pierwszej pomocy. Następnie wszyscy mogli posmakować niezwykłych atrakcji w namiotach. Czarowne ręce tworzyły łapacze snów,...
Przeczytaj więcej
Emandar medytacja i Hotel Centrum molo nad zalewem sulejowskim. Integracja i wyciszenie Catering dostarczony na spływ kajakowy w spale nad pilicą

Miejsce do medytacji i rozwoju duchowego

W naszym urokliwym hotelu z tarasem widokowym na malowniczy Zalew Sulejowski gościliśmy niebywałych ludzi! Jesteśmy niezmiernie dumni, że mieliśmy okazję gościć grupę przedsiębiorców, której rozwój duchowy został zintegrowany przez renomowaną firmę Emandar.pl Medytacja i rozwój duchowy Ta wyjątkowa grupa nie tylko doceniła nasze piękno, ale również przyniosła ze sobą duchowe rytuały, które nadały atmosferze jeszcze...
Przeczytaj więcej