Imprezy
okolicznościowe

Bez względu na okazję, jaką chcesz celebrować…
Centrum Molo zorganizuje ją najlepiej jak się da!

syrenka warszawska

Imprezy okolicznościowe
w okolicach Łodzi i Warszawy

Centrum Molo znajduje się w doskonałej lokalizacji, blisko Łodzi i Warszawy, dzięki czemu lokalizacja nie będzie aż nadto kłopotliwa dla żadnego Gościa mieszkającego w centrum Polski. Co więcej, niedaleka odległość sprawia, że Molo okaże się świetnym rozwiązaniem jako sala na imprezę w Tomaszowie Mazowieckim.

wesele w plenerze hotel

Zabawa
przy Jeziorze

Nasz ośrodek ulokowany jest w sąsiedztwie malowniczego Zalewu Sulejowskiego, dzięki czemu każda impreza będzie miała wyjątkowy klimat i zostanie w pamięci Gości na długie lata. Sąsiedztwo jeziora sprawia, że przyjęcie nie musi ograniczać się do czterech ścian, ale może także zamienić się w zabawę plenerową.

wesele w plenerze hotel
hotel na wesele łódzkie

Elastyczne podejście, czyli
co tylko zapragniesz…

Zależy nam aby każda impreza okolicznościowa zorganizowana w Centrum Molo przebiegała zgodnie z Twoim planem i wizją. Zdajemy sobie sprawę, że każdy człowiek ma inny charakter oraz upodobania dlatego od lat stosujemy podejście indywidualne w zakresie organizacji eventów. W Molo nie ma nic na siłę, dekorujemy salę, dobieramy menu, a także planujemy zróżnicowane atrakcje w oparciu o rozmowę z Organizatorem. To ma być Twój wieczór marzeń, my tylko pomagamy je spełnić. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości nasza wyspecjalizowana kadra doradzi w każdym aspekcie organizacyjnym, a Szef Kuchni pomoże skomponować najlepszą kartę dań. Dzięki usytuowaniu naszego hotelu, posiadamy ogromny wachlarz możliwości przy realizacji zróżnicowanych atrakcji dla gości, które mogą odbyć się zarówno w środku, jak i na zewnątrz.

goście hotelu

Noclegi

Hotel Molo posiada aż 100 komfortowych i przytulnych pokoi noclegowych. Pokoje w wariantach jedno, dwu oraz trzy-osobowych są do pełnej dyspozycji po lub przed rozpoczęciem imprezy. Doceniamy, kiedy Goście stawiają na nasze usługi dlatego jesteśmy otwarci na negocjacje cen katalogowych za nocleg w przypadku organizacji przyjęcia okolicznościowego.

goście hotelu

We wszystkich
pokojach znajdziesz

PROFESJONALNY KONSULTANT

logotyp

WYBORNE MENU

logotyp

BAJKOWA SCENERIA

logotyp

ŚLUB W PLENERZE

logotyp

SPECJALNE CENY POKOI

Zapytaj
o szczegóły

Specjaliści ds. sprzedaży

zespół centrum molo

Sandra Goworek

tel.: 695 417 314
e-mail: sandra.goworek@grupamolo.pl

Agnieszka Miksa

tel.: 695 417 850
e-mail: agnieszka.miksa@grupamolo.pl

Anna Ogórek

tel.: 695 418 915
e-mail: anna.ogorek@grupamolo.pl

zespół centrum molo

Robert Pietrzyk

tel.: 695 411 615
e-mail: r.pietrzyk@grupamolo.pl

Dominika Budzińska
Kierownik Działu Sprzedaży

e-mail: dominika.budzinska@grupamolo.pl

  • MM ukośnik DD ukośnik RRRR