Centrum szkoleniowo konferencyjne Molo

Centrum szkoleniowo konferencyjne Molo

O wartości firmy świadczą przede wszystkim jej pracownicy. Coraz więcej osób decyzyjnych w przedsiębiorstwach zdaje sobie z tego sprawę. Inwestowanie w pracowników jest nieodłącznym elementem rozwoju każdej firmy.

Certyfikat POT

Centrum Molo wychodzi naprzeciw oczekiwaniom menedżerów i właścicieli firm, dlatego posiada dużą bazę szkoleniowo-konferencyjną. W zależności od potrzeb, posiadamy siedem komfortowych i dobrze przygotowanych sal konferencyjnych o łącznej powierzchni 430m². Każdy z obiektów konferencyjnych posiada klimatyzację, dostęp do naturalnego światła, ekran, flipchart, sprzęt audiowizualny oraz łącze internetowe (WiFi, LAN). W naszym zapleczu znajdują się również projektory multimedialne, przenośne nagłośnienie, odtwarzacze DVD i CD oraz telewizory.

Z okien sal konferencyjnych rozpościera się piękna panorama na Zalew Sulejowski oraz park krajobrazowy. Ten inspirujący widok pobudzi kreatywność osób zgromadzonych w ośrodku konferencyjnym. 

Każda sala posiada swoje atuty i w zależności od potrzeb spełni oczekiwania osób biorących udział w szkoleniu czy konferencji. Największa z sal szkoleniowo-konferencyjnych „Genua” połączona jest z klubem Galeon, co daje możliwość zorganizowania szkolenia połączonego z aperitifem bądź imprezą.

Podczas każdej konferencji w gotowości znajduje się nasz personel, który zajmuje się obsługą techniczną urządzeń oraz służy fachową pomocą. 

Nasze położenie sprawia, że większość obiektów konferencyjnych wynajmowanych jest przez firmy z województwa łódzkiego, głównie z Łodzi, oraz jego okolic. Zapraszamy serdecznie również przedsiębiorstwa z województwa mazowieckiego, oraz z innych części kraju.

Rekomendacje

Sprawdź Centrum Konferencyjno Rekreacyjne MOLO w portalu www.mojekonferencje.pl rekomendacja conferoZobacz Centrum Konferencyjno-Rekreacyjne MOLO w serwisie miejscakonferencyjne.pl

Organizacja konferencji w Centrum MOLO

organizacja konferencji i szkoleń

Centrum MOLO – idealne centrum szkoleniowo-konferencyjne dla Twojego biznesu!

Organizujemy spotkania biznesowe, szkolenia, integracje a nawet pikniki rodzinne do 1500 osób.

+

Nasze działania w związku z pandemią COVID-19

Bezpieczny wypoczynek w Centrum MOLO Zapraszamy! Zobacz szczegóły