Restauracja

Rozsmakuj się w Molo…
Poznaj smaki płynące prosto z serca

menu

Jakość w parze
z naturą

W czym tkwi sekret doskonałej kuchni Restauracji Molo? Jej wyjątkowość zawdzięczamy sprawdzonym recepturom oraz składnikom najwyższej jakości, w dużej mierze pochodzącym od lokalnych dostawców, co pozwala na odkrywanie różnorodnych smaków, w zależności od pory roku. Specjalnością naszej kuchni są dania rybne oraz potrawy stworzone z wykorzystaniem darów pobliskich lasów. Finezja smaków, kompozycja najlepszych składników i szczypta regionalnego charakteru – to nasze menu, które tworzy zespół prawdziwych pasjonatów kuchni…

pakiet dla dwojga centrum molo

Smaki płynące
z serca

Utalentowani kucharze, pod przewodnictwem Szefa Kuchni Jacka Fiedorowicza, dbają o niezwykłe doznania smakowe naszych Gości. Tylko autorskie potrawy w naszym menu odzwierciedlają osobowości naszych wirtuozów kuchni i ich mistrzowską interpretację dań europejskich, doskonale połączoną z tradycją i miłością do gotowania, zapoczątkowaną w domu rodzinnym.

pakiet dla dwojga centrum molo
menu grillowe

Dla każdego
coś pysznego

Prawdziwą kompozycję wysublimowanych smaków zawiera karta menu, tworzona sezonowo na każdą porę roku nawet dla bardzo wymagających smakoszy. Goście mogą spróbować głównie specjałów kuchni polskiej, wzbogaconej o nowoczesne nuty kulinarnej sztuki europejskiej. Dla podkreślenia wyrazistości dań, nasza restauracja oferuje szeroki wybór różnych gatunków win, natomiast koneserom mocniejszych trunków zaproponuje coś z obszernego asortymentu wysokogatunkowych alkoholi. W karcie znajdują się oczywiście również propozycje dla wegan, wegetarian czy bezglutenowe oraz specjalne menu stworzone z myślą o zaspokojeniu apetytów naszych najmłodszych Gości.

menu hotel molo

Smacznego
na dzień dobry

Dobrze rozpoczęty dzień to gwarancja uśmiechu do kolacji. Dokładamy starań, aby nasz śniadaniowy bufet (przy małym obłożeniu wersja serwowana) w pełni odpowiadał gustom naszych Gości. Serwujemy zarówno dania na ciepło, jak i klasyczne propozycje śniadaniowe, a na deser – coś słodkiego. Obiadokolacje, bufetowe lub serwowane w zależności od ilości Gości w Hotelu, zaskakują różnorodnością i kreacją kulinarną przy zachowaniu wyśmienitych smaków.

menu hotel molo