Sala konferencyjna Genua

sala konferencyjna w Centrum Molo


Największa sala konferencyjna znajdująca się w Centrum Molo o wymiarach 14,6m x 11,7m. Jej powierzchnia wynosi 171m² i może ona pomieścić od 80 do 190 osób (zależnie od możliwości ustawienia stołów i krzeseł). Sala szkoleniowa Genua jest bogato i kompleksowo wyposażona. Posiada klimatyzację, znajduje się w niej sprzęt multimedialny, bardzo dobre nagłośnienie czy bezprzewodowy internet. Sala konferencyjna Genua ma dostęp do światła dziennego, a w razie potrzeby istnieje możliwość zaciemnienia pomieszczenia. Wśród zalet można również wymienić połączenie sali z klubem Galeon.

Sala szkoleniowa Marsel

sala konferencyjna koło łodzi

Średniej wielkości sala konferencyjna o powierzchni 40m² (5,7m x 7,1m). Ciepła i przytulna atmosfera oraz żywe kolory sprawiają, że jest to miejsce niezwykle inspirujące oraz twórcze. W sali znajdują się wszelkie urządzenia niezbędne do przeprowadzenia szkolenia, takie jak: flipcharty, ekran, multimedialny projektor, odtwarzacz DVD oraz bezprzewodowy internet. Sala szkoleniowa Marsel może pomieścić od 25 do 40 osób.

Sala szkoleniowa Grot

sala konferencyjna okolice warszawy

Sala konferencyjna Grot może pomieścić do 40 uczestników. Jej wymiary to 5,7m x 7,1m, a całkowita powierzchnia pomieszczenie wynosi 40m². Wyposażenie sali stanowią flipcharty, ekran, projektor multimedialny, odtwarzacz DVD, wysokiej jakości nagłośnienie oraz internet WiFi. Sala szkoleniowa Grot jest w pełni klimatyzowana, dlatego konferencje mogą być w niej odbywane również w okresie letnim.

Powierzczhnia: 40m2

Wymiary: 5,7m x 7,1m

Ustawienia sali / ilość osób: ico ust teatralne40 ico ust szkolne25 ico ust podk25

Wyposażenie: ico climaico clipico divico ekranico naglico projektico wifiico swiatloico zaciem

Sala konferencyjna Fok

sala konferencyjna łódź

Druga pod względem wielkości powierzchni sala konferencyjna znajdująca się w Centrum Molo. Jej wymiary wynoszą 7,9m x 8,5m co daje 67m² i możliwość pomieszczenia nawet 55 osób. Sala szkoleniowa Fok jest bardzo „słoneczna”, ponieważ światło dzienne wpada z okien dwóch przeciwległych ścian. Znajdują się w niej wszelkie niezbędne sprzęty potrzebne do przeprowadzenia konferencji oraz dbające o odpowiednią temperaturę klimatyzatory.


Sala szkoleniowa Kliwer

sala szkoleniowa łódzkie

Sala konferencyjna o identycznych wymiarach jak Marsel i Grot. Na 40m² udział w konferencji może brać nawet 40 osób. Do pełnego wyposażenia sali szkoleniowej Kliwer należą: ekran, multimedialny projektor, DVD, bezprzewodowy internet, flipchart oraz sprawne nagłośnienie i klimatyzacja. Istnieje możliwość zaciemnienia pomieszczenia i ochrony przed światłem słonecznym wpadającym do sali.

Sala szkoleniowa Topsel

sala konferencyjna pod warszawą

Najbardziej kameralna z wszystkich sal konferencyjnych Centrum Molo. Jej powierzchnia wynosi 24m² i przeznaczona jest dla niewielkich grup szkoleniowych. Liczba uczestników biorących udział w spotkaniu w Sali Topsel powinna mieścić się w przedziale 13-15 osób. Mała powierzchnia pomieszczenia sprawia, że nagłośnienie jest zupełnie zbędne. Do dyspozycji uczestników spotkania są: flipchart, DVD, a także ekran wraz z multimedialnym projektorem.

+

Nasze działania w związku z pandemią COVID-19

Bezpieczny wypoczynek w Centrum MOLO Zapraszamy! Zobacz szczegóły