Организация конференций и тренингов

Отдыхайте так,
как вам больше нравится...

карта проезда к центру пирса

Blisko Łodzi i Warszawy

Lokalizacja w centrum Polski sprawia, że nasze centrum konferencyjne jest dogodnym rozwiązaniem dla większości firm, a w szczególności tych, które posiadają swoje oddziały rozlokowane w różnych regionach kraju. Bliska lokalizacja Warszawy oraz Łodzi sprawia, że wiele firm z województwa łódzkiego i mazowieckiego decyduje się na organizację konferencji właśnie w Hotelu Molo.

Сулеювское водохранилище

Идеальное место для
деловые встречи

Co sprawia, że Centrum Molo stanowi tak częsty wybór jako miejsce konferencji oraz szkoleń wielu firm? To wszystko dzięki malowniczym okolicznościom przyrody przy których usytuowany jest nasz hotel. Nasze centrum konferencyjne położone jest w sąsiedztwie zalewu Sulejowskiego, dzięki czemu zapewniamy przyjemny i relaksujący klimat podczas konferencji oraz szkoleń. Spędzanie czasu nad brzegiem jeziora, lub długie spacery po lesie to nieodłączne elementy firmowych spotkań zorganizowanych w Centrum Molo.

Сулеювское водохранилище
деловые мероприятия в отеле

Конференц-залы

Centrum Molo posiada aż 9 profesjonalnych Sal konferencyjnych. Największa z nich może pomieścić aż 200 osób! Wszystkie sale są w pełni wyposażone w niezbędne narzędzia, ułatwiające prowadzenie konferencji lub szkoleń. Do Państwa dyspozycji zapewniamy projektory multimedialne, sprzęt audio a także telewizory. Nie jesteśmy obojętni na Państwa sugestie, dlatego staramy się sprostać dodatkowym potrzebom, jeśli zostaną one wcześniej zgłoszone i przedyskutowane z naszymi doradcami.

интеграция в отеле

Наш опыт
- Ваше удовлетворение

Nasza wyspecjalizowana kadra dołoży wszelkich starań, aby konferencje, czy szkolenia Państwa Firmy przebiegły w jak najlepszym porządku i bez żadnych zakłóceń. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w zakresie obsługi technicznej, a także ogólnego wsparcia przez cały pobyt w naszym centrum . Nie działamy szablonowo, jesteśmy ukierunkowani na zadowolenie Firm, które nam zaufały, dlatego mamy elastyczne, indywidualne podejście do potrzeb każdego klienta. Nasi doświadczeni doradcy pomogą w wyborze odpowiedniej sali i doborze sprzętu, a także z uwagą wysłuchają wszystkich sugestii oraz ważnych dla Państwa aspektów. Gwarantujemy pełną satysfakcję z przeprowadzonych szkoleń w naszym Centrum.

интеграция в отеле

Специалисты продажи

комплекс "пирс-центр

Сандра Говорек

тел: 695 417 314
e-mail: sandra.goworek@grupamolo.pl

Агнешка Микса

тел: 695 417 850
e-mail: agnieszka.miksa@grupamolo.pl

Роберт Пьетжик

тел: 695 411 615
e-mail: r.pietrzyk@grupamolo.pl

Karolina Pietrzyk

тел: 695 380 753
e-mail: karolina.pietrzyk@grupamolo.pl

Спросите
o szczegóły