Hotel am Haff von Sulejowski

Verwirkliche deine Träume
o idealnym wypoczynku

Hotel Centrum Molo w Smardzewicach, z dostępem do molo, z tarasem widokowym, noclegi, restauracja

Malerische Umgebung

Hotel przy lesie

Centrum Molo usytuowane jest w samym sercu Sulejowskiego Parku Krajobrazowego, w cudownej scenerii lasów, nizinnych krajobrazów, z piękną panoramą Jeziora Sulejowskiego. Urokliwe otoczenie to najlepszy sposób, by oderwać się od szarej codzienności, zaczerpnąć relaksu w zgodzie z naturą, napawając się szumem fal i zapachem sosnowych lasów.

Mehr Informationen

Großartige Lage

Hotel w centrum Polski

Bliskość dwóch dużych ośrodków miejskich – Łodzi (60km) i Warszawy (120km) czyni obiekt doskonałym miejscem na organizację szkoleń, konferencji czy imprez integracyjnych dla firm. Hotel blisko Łodzi i w okolicach Warszawy to też świetny pomysł na weekendowy wyjazd poza miasto dla par czy rodzin z dziećmi poszukujących chwili wytchnienia i zasłużonego relaksu.

Mehr Informationen

Jede Menge Attraktionen

Hotel am See

Sąsiedztwo Zalewu Sulejowskiego pozwala na korzystanie z licznych atrakcji wodnych, jakimi są wypożyczalnia kajaków, rowerków wodnych i jachtów. Miłośnicy lądowych sportów mogą skorzystać z wypożyczalni rowerów czy sprzętu do gry w siatkówkę, badmintona lub piłkę nożną, a zielona okolica zachęca do spacerów i wycieczek, zarówno pieszych jak i rowerowych.

Mehr Informationen

Centrum Molo, restauracja, menu, hotel, noclegi w Smardzewicach nowe molo

Kulinarisches Festmahl

Hotel z restauracją

Szczycimy się wyśmienitą kuchnią, serwując dania najwyższej jakości ze starannie dobraną kompozycją przypraw i aromatów. Zaskakujące połączenia smakowe cieszą zmysły miłośników jedzenia, a nad podniebieniem Gości nieustająco czuwa znakomity Szef Kuchni – Jacek Fiedorowicz. Doznania smakowe potęguje cudowny widok na jezioro rozpościerający się z nowoczesnego dwupoziomowego tarasu restauracyjnego. Poznaj opinie o naszym Hotelu…

Mehr Informationen

Centrum Molo, restauracja, menu, hotel, noclegi w Smardzewicach nowe molo

Momente, die
zapamiętasz na długo…

Hochzeiten

Hotel für eine Hochzeit

Geburtstag

silvesterparty pier center

Kommunionen

Restaurant für Tauffeiern lodzkie