Hotel-Attraktionen

Der Rest ist so,
wie Sie es am liebsten mögen...

Sandstrand

Hotel przy jeziorze daje Gościom możliwość korzystania z kameralnej plaży usytuowanej tuż przy samym molo na wprost wyjścia z obiektu. Leżaki i parasole można w każdej chwili wypożyczyć w Recepcji.

 

Molo na Jeziorze
Sulejowski

Najdłuższe śródlądowe Molo w Europie znajduje się właśnie w Smardzewicach i zachęca Gości do spacerów oraz delektowania się czystym powietrzem i pięknymi widokami.

strand sulejowski lagune

Kajaks,
Tretboote, Jachten

Miłośnicy sportów wodnych będą ukontentowani ponieważ tuż obok Hotelu znajdują się przystanie jachtowe, wypożyczalnie rowerków wodnych, kajaków czy łodzi motorowych.

Tischfußball, Billard

Doskonałą rozrywkę, a jednocześnie odrobinę zdrowej rywalizacji zarówno dla dzieci, jak i dorosłych zapewnią gry stołowe, takie jak bilard czy piłkarzyki.

strand sulejowski lagune
Fahrradtour

Boiska do piłki nożnej
i siatkówki plażowej

Przy obiekcie znajdują się boiska umożliwiające rozegranie towarzyskiego meczu w piłkę nożną lub siatkówkę plażową. Niezbędny do aktywności sprzęty posiada Recepcja.

 

Nordic Walkingowery

Amatorzy wycieczek bez wątpienia ucieszą się z przyhotelowej wypożyczalni kijków do Nordic Walking, dzięki którym żwawym krokiem zwiedzą najpiękniejsze zakątki Sulejowskiego Parku Krajobrazowego.

Ausbrüche

Riesig
Grünfläche

Przestrzeń to duży atut Centrum Molo – hotelu nad jeziorem. Otoczony drzewami obszar pozwala na organizację wielkich pikników, zlotów samochodowych czy eventów firmowych nawet na kilkaset osób.

 

Grillen und Lagerfeuer

Ciepłe wieczory warto wykorzystać na grille w doborowym towarzystwie, które organizujemy pod gołym niebem oraz w przestronnym namiocie grillowym.
Posiadamy również specjalnie wydzielone miejsca na biesiady przy ognisku.

Ausbrüche

Zajrzyj na chillout
do Hotelu Magellan***

Schwimmbad

Hotel Magellan

SPA

Schwimmbad

Hochseilpark

Seilpark im Hotel Magellan