Pakete und Sonderangebote

Lubisz oszczędzać?
Poznaj pakiety promocyjne i oferty specjalne w Centrum Molo! Bez względu na to, czy planujesz romantyczny weekend we dwoje, rodzinny wypad pełen zabawy, czy też relaksujący pobyt z opcją SPA, najpierw upewnij się, czy nie znajdziesz go tu w specjalnej cenie.

Oferty sezonowe

Regularnie zaglądaj na stronę naszego hotelu, by być na bieżąco z naszymi ofertami sezonowymi. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się pakiety świąteczne, obejmujące pobyt z wyżywieniem, uroczystą kolację wigilijną lub śniadanie wielkanocne i moc atrakcji dla dzieci. Naszych gości zapraszamy również na huczne bale sylwestrowe, andrzejkowe i romantyczne pobyty walentynkowe. Jeśli więc planujesz celebrować dane święto z poszanowaniem związanych z nim tradycji i zwyczajów, pakiet specjalny na pobyt w naszym hotelu z pewnością okaże się strzałem w dziesiątkę!

Dlaczego warto spędzić Święta w hotelu niedaleko Łodzi?

Przede wszystkim – dla komfortu i relaksu. Zamiast wpadać w świąteczną gorączkę i szał przygotowań, po prostu spakuj walizkę i przyjedź z rodziną do Centrum Molo. Zapomnij o sprzątaniu, gotowaniu, zmywaniu i usługiwaniu bliskim przy stole – u nas wszystko będzie już zrobione, a Ty – zarówno przed, jak i po uroczystej kolacji – odpoczniesz. Nasi animatorzy przejmą część opieki nad dziećmi, ucząc je tworzyć świąteczne ozdoby i dekorować pierniczki. Magia Świąt na pewno nikomu nie umknie!
Decydując się na pakiet świąteczny czy wybierając sylwester w hotelu niedaleko Łodzi, możesz być pewien, że zaplanujemy Twój pobyt i imprezę z danej okazji od A do Z – wszystko zostanie podane Ci na przysłowiowej tacy. U nas odkryjesz, dlaczego pakiety i pobyty promocyjne w dobrych hotelach cieszą się tak dużym zainteresowaniem!

Promocyjne pobyty w hotelu w województwie łódzkim

Nie masz pomysłu na prezent dla bliskiej osoby? Postaw na Centrum Molo nad Zalewem Sulejowskim! Oferta specjalna z pakietem SPA czy wyjątkowe walentynki w hotelu niedaleko Łodzi mogą okazać się najlepszym podarunkiem z okazji rocznicy ślubu, na okrągłe urodziny lub jako prezent świąteczny dla zaprzyjaźnionej pary. To prezent uniwersalny. Obdarowany może wykorzystać wszystkie atrakcje z pakietu lub też zrezygnować z części z nich i zamiast brać udział w imprezie tanecznej, wybrać się na relaks w jacuzzi.

Sprawdź nasze vouchery

Chcesz sprezentować komuś pobyt w Centrum Molo nad Zalewem Sulejowskim, lecz nie zależy Ci na ofercie specjalnej związanej z pobytem świątecznym, walentynkowym itp.? Wybierz opcję vouchera! Obdarowana osoba może zrealizować w naszym hotelu voucher na daną kwotę w dowolny, wybrany przez siebie sposób. To oznacza, że może zamienić go np. na weekendowy wyjazd w dowolnym terminie, niepowiązany z żadną ofertą specjalną. Voucher jest o wiele lepszym wyborem, jeśli nie jesteś pewien, czy obdarowana nim osoba nie ma już planów na świąteczny lub sylwestrowy wyjazd.
Chcesz wiedzieć więcej o naszych ofertach specjalnych i voucherach? Skontaktuj się z nami!

Hochzeiten

Hotel für eine Hochzeit

Geburtstag

silvesterparty pier center

Kommunionen

Restaurant für Tauffeiern lodzkie