Kommunionen

Szukasz pięknego miejsca, w którym mógłbyś zorganizować komunię swojego dziecka? Centrum Molo to doskonały wybór! Komunia w hotelu przy jeziorze koło Łodzi z pewnością będzie dla Twojej pociechy wspaniałym przeżyciem. Uroki tego miejsca docenią również goście, których bez wątpienia oczaruje malowniczy krajobraz.

Kommunionfeier im Hotel

Czy warto zorganizować komunię w hotelu?

W maju najlepsze sale na komunie w okolicach Warszawy są rozchwytywane. Nic w tym dziwnego – każdy rodzic chce, by uroczystość jego dziecka wypadła perfekcyjnie, a szkrab jeszcze długo ją wspominał. To niejedyny powód, dla którego rodzice wolą organizować komunie w hotelach niż w domach.
Organizacja komunii w hotelu pod Warszawą jest o wiele wygodniejsza niż zaproszenie rodziny na obiad w ciasnym mieszkaniu w bloku. Przygotowanie posiłku dla kilku, a czasami kilkunastu osób, zmywanie, sprzątanie, a nawet samo robienie zakupów pochłania wiele czasu. W czasie uroczystości gospodarze domu zazwyczaj nie mają zbyt wiele czasu, by porozmawiać z gośćmi i skupić się na dziecku – bez przerwy kursują pomiędzy kuchnią a salonem, serwując kolejne dania.
Organizując komunię w hotelu, rodzice mogą cieszyć się świętem dziecka tak, jak inni goście i całkowicie oddać celebracji. Wszystkim zajmują się doświadczeni szefowie kuchni, kelnerzy i inni pracownicy hotelu. Impreza komunijna staje się dla nich przyjemnością, a nie przykrym obowiązkiem!

Empfang der heiligen Kommunion in einem Hotel

Dlaczego warto wybrać Centrum Molo?

Centrum Molo od lat specjalizuje się w organizacji uroczystości komunijnych w województwie łódzkim. Nasza restauracja z tarasem widokowym skierowanym na Zalew Sulejowski nie tylko oczarowuje widokami, ale też serwuje pyszne dania, zarówno kuchni tradycyjnej, jak i wege. Menu zawsze ustalamy z organizatorem imprezy – jeśli masz szczególne oczekiwania, na pewno weźmiemy je pod uwagę! Masz własny pomysł na udekorowanie sali? Nie mamy nic przeciwko. Zrobimy wszystko, aby dla Twojej pociechy było to niezapomniany dzień!
Komunia w hotelu przy jeziorze koło Łodzi to też idealne miejsce ze względu na możliwość przeprowadzenia sesji zdjęciowej. Malowniczy Zalew Sulejowski, molo, roślinność Sulejowskiego Parku Krajobrazowego czy też zieleń na terenie naszego obiektu to wymarzony plener, pięknie komponujący się z białym strojem dziecka.

Możesz liczyć na naszą pomoc!

Nie jesteś pewien, jak powinno wyglądać menu na komunijny obiad? A może potrzebujesz pomocy przy znalezieniu fotografa na ten dzień? Niczym się nie przejmuj! Organizacją uroczystości komunijnych (i innych imprez) w województwie łódzkim zajmujemy się od lat, współpracujemy więc ze sprawdzonymi fachowcami z różnych branż. We wszystkim chętnie Ci pomożemy, doradzimy i przedstawimy nasze sugestie.
Masz więcej pytań, co do organizacji komunii w Centrum Molo? Zapraszamy do kontaktu! Powiedz, czego oczekujesz, a specjalnie dla Ciebie przygotujemy indywidualną ofertę, która dodatkowo możemy dopracować co do szczegółów. Wybierz organizację komunii w naszym obiekcie i zapomnij o stresie związanym z przygotowywaniem uroczystości na własną rękę!

Empfang der heiligen Kommunion in einem Hotel

Besondere Ereignisse

Wesela, komunie, chrzciny, urodziny

Anna Kołodziejczyk – Szczepanik

tel: +48 691 410 285
e-mailanna.kolodziejczyk-szczepanik@grupamolo.pl

  • MM Schrägstrich TT Schrägstrich JJJJ