Veranstaltungen
gelegentlich

Chcesz zorganizować swoją imprezę okolicznościową w restauracji? Wybierz Centrum Molo! Nasze imprezy to coś więcej niż tylko celebrowanie danej okazji przy stole. Zaproś najbliższych na niezapomniane wydarzenie do naszego ośrodka!

Warschauer Meerjungfrau

Organizacja imprez okolicznościowych pod Łodzią

Z przyjemnością zorganizujemy komunię Twojego dziecka, chrzciny czy 18. urodziny w naszej restauracji z widokiem na Zalew Sulejowski. Możemy poszczycić się wieloletnim doświadczeniem w zakresie organizowania różnorodnych imprez okolicznościowych: od urodzin, przez wieczory panieńskie i kawalerskie, aż po obiady weselne i wesela. Powiedz nam, czy zależy Ci na przyjęciu przy stole, czy na organizacji imprezy z DJ-em i zabawami, a przedstawimy Ci ofertę szytą na miarę! Dysponujemy rzutnikami i dobrym nagłośnieniem, z którego często korzysta nasze centrum konferencyjne. Imprezie może więc towarzyszyć pokaz zdjęć, prezentacja czy projekcja filmu.
Nasza restauracja stworzy menu dopasowane do indywidualnych potrzeb Twoich gości. Zapraszasz wegan, wegetarian lub osoby z alergiami? Nie ma problemu. Nikt nie wyjdzie z imprezy z pustym brzuchem! Potrzebujesz okolicznościowego tortu? Ten zamówiony u nas z pewnością oczaruje Cię smakiem!

Hochzeitshotel im Freien

Imprezy okolicznościowe w plenerze. Łódzkie potrafi zaskoczyć!

Marzysz o ślubie pod gołym niebem nad malowniczym jeziorem? Zapraszamy do naszego hotelu nad Zalewem Sulejowskim! Tuż przy naszym obiekcie znajduje się najdłuższe śródlądowe molo w Europie! Nie wszyscy wiedzą, że krajobrazy łódzkiego potrafią pozytywnie zaskoczyć.
A może chcesz zorganizować swoją imprezę okolicznościową pod gołym niebem w formie pikniku? Nie ma problemu. Jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie! Przygotujemy Twoim gościom ognisko, grilla i duży namiot gastronomiczny, który zagwarantuje dobrą zabawę nawet przy kapryśnej pogodzie. Zajmowaliśmy się już organizacją zarówno pikników rodzinnych, jak i ogromnych zlotów motoryzacyjnych. Jesteśmy pewni, że Twoi goście pod chmurką będą bawić się równie dobrze, jak w sali restauracyjnej.

Hochzeitshotel im Freien
hotel für hochzeiten lodz

Impreza okolicznościowa z noclegiem

Chcesz zorganizować imprezę okolicznościową w okolicy Warszawy, kusi Cię Zalew Sulejowski, ale problemem jest nocleg dla gości? Skorzystaj z przytulnych pokoi w naszym hotelu! Dysponujemy 100 świeżo wyremontowanymi pokojami. Każdy z nich posiada własną łazienkę, telewizor i dostęp do szybkiego internetu. Następnego dnia po imprezie Twoi goście mogą zjeść pyszne śniadanie w naszej restauracji, a jeśli zechcą, również obiad i kolację. Zapewnimy dodatkowe atrakcje lub animacje dla dzieci podczas pobytu, nie mamy nic przeciwko pupilom w naszych pokojach. U nas mile widziani są wszyscy członkowie rodziny!
Chcesz zorganizować u nas obiad lub huczniejszą imprezę okolicznością z noclegiem? Zapraszamy do kontaktu! Nic nie narzucamy. To Ty decydujesz o menu, dekoracjach i oprawie muzycznej w czasie imprezy. Pomożemy zorganizować Ci dodatkowe usługi, jeśli będziesz tego potrzebować. Obiecujemy, że impreza w naszym hotelu nad jeziorem w łódzkim stanie się wspomnieniem, do którego wszyscy kiedyś będziecie chętnie wracać!

In allen
Zimmer finden Sie

PROFESSIONELLER BERATER

Schriftzug

AUSWAHLMENÜ

Schriftzug

MÄRCHENHAFTE KULISSE

Schriftzug

ŚLUB W PLENERZE

Schriftzug

SPEZIELLE ZIMMERPREISE

Besondere Ereignisse

Wesela, komunie, chrzciny, urodziny

Anna Kołodziejczyk – Szczepanik

tel: +48 691 410 285
e-mailanna.kolodziejczyk-szczepanik@grupamolo.pl