Veranstaltungen
gelegentlich

Bez względu na okazję, jaką chcesz celebrować…
Das Molo-Zentrum wird es auf die bestmögliche Weise organisieren!

Warschauer Meerjungfrau

Besondere Ereignisse
w okolicach Łodzi i Warszawy

Centrum Molo znajduje się w doskonałej lokalizacji, blisko Łodzi i Warszawy, dzięki czemu lokalizacja nie będzie aż nadto kłopotliwa dla żadnego Gościa mieszkającego w centrum Polski. Co więcej, niedaleka odległość sprawia, że Molo okaże się świetnym rozwiązaniem jako sala na imprezę w Tomaszowie Mazowieckim.

Hochzeitshotel im Freien

Spaß
przy Jeziorze

Nasz ośrodek ulokowany jest w sąsiedztwie malowniczego Zalewu Sulejowskiego, dzięki czemu każda impreza będzie miała wyjątkowy klimat i zostanie w pamięci Gości na długie lata. Sąsiedztwo jeziora sprawia, że przyjęcie nie musi ograniczać się do czterech ścian, ale może także zamienić się w zabawę plenerową.

Hochzeitshotel im Freien
hotel für hochzeiten lodz

Ein flexibler Ansatz, d.h.
was immer du willst...

Zależy nam aby każda impreza okolicznościowa zorganizowana w Centrum Molo przebiegała zgodnie z Twoim planem i wizją. Zdajemy sobie sprawę, że każdy człowiek ma inny charakter oraz upodobania dlatego od lat stosujemy podejście indywidualne w zakresie organizacji eventów. W Molo nie ma nic na siłę, dekorujemy salę, dobieramy menu, a także planujemy zróżnicowane atrakcje w oparciu o rozmowę z Organizatorem. To ma być Twój wieczór marzeń, my tylko pomagamy je spełnić. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości nasza wyspecjalizowana kadra doradzi w każdym aspekcie organizacyjnym, a Szef Kuchni pomoże skomponować najlepszą kartę dań. Dzięki usytuowaniu naszego hotelu, posiadamy ogromny wachlarz możliwości przy realizacji zróżnicowanych atrakcji dla gości, które mogą odbyć się zarówno w środku, jak i na zewnątrz.

Hotelgäste

Unterkunft

Hotel Molo posiada aż 100 komfortowych i przytulnych pokoi noclegowych. Pokoje w wariantach jedno, dwu oraz trzy-osobowych są do pełnej dyspozycji po lub przed rozpoczęciem imprezy. Doceniamy, kiedy Goście stawiają na nasze usługi dlatego jesteśmy otwarci na negocjacje cen katalogowych za nocleg w przypadku organizacji przyjęcia okolicznościowego.

Hotelgäste

In allen
Zimmer finden Sie

PROFESSIONELLER BERATER

Schriftzug

AUSWAHLMENÜ

Schriftzug

MÄRCHENHAFTE KULISSE

Schriftzug

ŚLUB W PLENERZE

Schriftzug

SPEZIELLE ZIMMERPREISE

Fragen Sie
o szczegóły

Fachleute Verkauf

der Pier-Center-Komplex

Sandra Goworek

tel: 695 417 314
E-Mail: sandra.goworek@grupamolo.pl

Agnieszka Miksa

tel: 695 417 850
E-Mail: agnieszka.miksa@grupamolo.pl

Anna Ogórek

tel: 695 418 915
E-Mail: anna.ogorek@grupamolo.pl

der Pier-Center-Komplex

Robert Pietrzyk

tel: 695 411 615
E-Mail: r.pietrzyk@grupamolo.pl

Dominika Budzińska
Leiter der Verkaufsabteilung

E-Mail: dominika.budzinska@grupamolo.pl

  • MM Schrägstrich TT Schrägstrich JJJJ