Balonowy Dzień Dziecka w Smardzewicach nad Zalewem Sulejowskim w Łódzkim

Balonowy Dzień Dziecka w Centrum Molo nad Zalewem Sulejowskim noclegi w łódzkim

Już 1 czerwca, Hotel Centrum Molo zaprasza na niezapomnianą przygodę z okazji Dnia Dziecka nad Zalewem Sulejowskim!

Przygotowaliśmy dla Was mnóstwo atrakcji, które sprawią, że ten weekend będzie pełen uśmiechu i radości.

WIELKA PIANA PARTY

Między godzina 12:00 a 14:00 dzięki firmie SEVEN EVENT GROUP

Z radością informujemy, że podczas Balonowego Dnia Dziecka w Centrum Molo, dzięki firmie Seven Event Party, odbędzie się niesamowite Piana Party dla dzieci! Oczywiście jeżeli nie będzie padał deszcz.

Przygotujcie się na mnóstwo zabawy, śmiechu i piany! Rodzice, nie zapomnijcie o zabraniu ze sobą ubrań na zmianę dla swoich pociech – gwarantujemy, że będzie mokro!

Kochani Rodzice i Dzieci!

Po ekscytującym Piana Party czekają na Was kolejne atrakcje!

Już o godzinie 14:00 zapraszamy na pokazy tańca i animacje zorganizowane przez Studio Tańca Michał Gawlik, które potrwają do 14:30

W Balonowy Dzień Dziecka występ na żywo

O 14:30 na żywo zaśpiewa dla Was utalentowana Weronika Kobryń NIKA,

Atrakcje są bezpłatne, nie przyjmujemy zapisów na loty balonem

Loty balonem i na uwięzi w Centrum Molo

  • Niezwykłe loty balonem odbędą się między godziną 5:00 a 7:00 oraz między godziną 18:00 – 21:00 w sobotę, natomiast loty na uwięzi dla dzieci między godziną 19:00 a 21:00 w sobotę
  • Loty balonem w niedziele między godziną 5:00 a 7:00

A teraz trochę zasad, jak to się odbywa i kto poleci!

Mało kto wie, że do kosza balonowego oprócz załogi wejdzie jedna, dwie dodatkowe osoby.

Mamy 8 balonów, które polecą wtedy, kiedy pogoda na to pozwoli.

KTO POLECI?

Teraz świetna wiadomość!!

Centrum Molo razem z fundacją Balonowa Strona Nieba, przygotowaliśmy fantastyczne animacje dla dzieci oraz konkursy, laureaci zabaw będą mogli wznieść się na uwięzi. Z pewnością wytypujemy aż, 20 dzieciaczków.

Czyż to nie będzie dla nich NAJLEPSZY DZIEŃ DZIECKA NA ŚWIECIE?

Atrakcje na lądzie i w wodzie w dzień dziecka w łódzkim

Oprócz lotów balonem, czekają na Was także liczne atrakcje na lądzie i w wodzie. Przejażdżki motorówkami, pływanie kajakami dzięki firmie JAŚ KAJ, event boat-ami dzięki firmie WATER ADVENTURE, a także różnorodne zabawy i konkursy dla najmłodszych. 

Bo po sąsiedzku odbędzie się Rozpoczęcie Lata z Województwem Łódzkim.

Na Terenie Rekreacyjno-Wypoczynkowym przy zaporze nad Zalewem Sulejowskim Województwo Łódzkie zaplanowało nie tylko start sezonu letniego, ale także wyjątkowe wydarzenie dedykowane szczególnie dzieciom, aby uczynić ten dzień największym Dniem Dziecka w regionie. Ale nie tylko najmłodsi znajdą coś dla siebie – atrakcje czekają na każdego bez względu na wiek!

Na terenie imprezy stworzą wiele współdziałających ze sobą stref:

  • 𝗦𝘁𝗿𝗲𝗳𝗮 𝗗𝗻𝗶𝗮 𝗗𝘇𝗶𝗲𝗰𝗸𝗮: Wesołe Miasteczko, karuzele, dmuchańce, animacje, konkursy z nagrodami, mega maskotki, warsztaty artystyczne oraz pyszne smakołyki.
  • 𝗦𝘁𝗿𝗲𝗳𝗮 𝗴𝗮𝘀𝘁𝗿𝗼𝗻𝗼𝗺𝗶𝗰𝘇𝗻𝗮: stanowisko z grillem, gdzie czekać będzie na odwiedzających grillowana kiełbaska i warzywa oraz stoiska pań z Kół Gospodyń Wiejskich, gdzie każdy będzie mógł spróbować pysznych tradycyjnych przekąsek.
  • 𝗦𝘁𝗿𝗲𝗳𝗮 𝘄𝘆𝘀𝘁𝗮𝘄𝗰𝗼́𝘄: Pojawią przedstawiciele instytucji i organizacji, takich jak: Łódzki Dom Kultury, Zespół Szkół i Placówek Oświatowych Województwa Łódzkiego w Tomaszowie Mazowieckim, Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Województwa Łódzkiego w Piotrkowie Trybunalskim, 9 Łódzka Brygada Obrony Terytorialnej, Regionalna Organizacja Turystyczna Województwa Łódzkiego, Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Łódzkiego oraz Wytwórnia Filmów Oświatowych.
  • 𝗦𝘁𝗿𝗲𝗳𝗮 𝗙𝘂𝗻𝗱𝘂𝘀𝘇𝘆 𝗘𝘂𝗿𝗼𝗽𝗲𝗷𝘀𝗸𝗶𝗰𝗵: w Punkcie Informacyjnym #FunduszeEuropejskie, eksperci będą udzielać informacji o aktualnym harmonogramie naborów 📑 i doradzać 👨🏫 jak i kiedy ubiegać się o środki unijne.

O 18:30 rozpoczną się koncerty:

18:30 – 19:30 Natalia Zastępa

19:50 – 20:50 Wiktor Dyduła

21:30 – 22:45 O.S.T.R.

Zobacz sąsiadujące wydarzenie

ZAPRASZAMY SERDECZNIE