Wo kann man im Herbst in Polen hingehen?

wohin man im Herbst geht

Chociaż czas urlopów i letniego wypoczynku mamy już za sobą, nie oznacza to wcale, że jesienią nie możemy o nich myśleć. Nie potrzeba wcale wyjeżdżać na długo – wystarczy na kilka dni lub na weekend. To pomoże przetrwać nam jesienny spadek nastroju i poprawić samopoczucie. Zwłaszcza, że jesienne pakiety pobytowe są w bardzo atrakcyjnych cenach.

Jesienne pakiety pobytowe w ośrodkach wypoczynkowych

Mimo że znaczna większość osób planuje urlop i wypoczynek w okresie letnim – nie oznacza to wcale, że jesienią musimy z niego rezygnować. Wręcz przeciwnie – gdy dopada nas melancholia i złe samopoczucie – warto poszukać sposobu, aby go poprawić. Z pewnością weekendowy wyjazd za miasto nam w tym pomoże, zwłaszcza gdy dopisze pogoda. Warto przy tym pamiętać, że wyjazdy o tej porze roku są zazwyczaj bardzo korzystne cenowo, dlatego warto przejrzeć propozycje jesiennych pakietów pobytowych, a na pewno znajdziemy coś dla siebie.

Welches Paket für den Herbstaufenthalt wählen?

To w dużym stopniu zależy od tego, w jaki sposób lubimy spędzać wolny czas oraz od aktualnie panującej pogody.

Tereny w centralnej Polsce

Na pewno dobrze wybrać miejsca zalesione, jeśli jesteśmy zwolennikami grzybobrania. Zwłaszcza tereny w centralnej Polsce nad Zalewem Sulejowskim to prawdziwy raj dla zbieraczy grzybów. Z pewnością leśne wyprawy pomogą nam się także dotlenić i poprawić kondycję naszego organizmu znacznie nadwątloną jesienną porą. Do tego cisza, czyste powietrze i piękne widoki oraz możliwość rozpalenia ogniska i zrobienia grilla – zdecydowanie umilą nam jesienny weekend. Na pewno dodatkowym atutem tego typu wyjazdu będzie też możliwość skorzystania z oferty noclegowej pobliskich hoteli. Jeśli pogoda dopisze – będziemy mogli zorganizować wycieczkę rowerową lub wyprawę z kijkami nordic-walking. Dobra wiadomość: nie musimy ich zabierać ze sobą, możemy skorzystać z wypożyczalni dostępnych na terenie ośrodka.

Familienfreundliches Hotel

Kiedy rozważamy możliwość dłuższego wyjazdu za miasto, a mamy dzieci i domowe zwierzęta – możemy mieć dylemat, gdzie można zabrać maluchy, aby im nie zaszkodzić i co zrobić ze zwierzętami?

Warto w tym kontekście zwrócić uwagę na Hotel Centrum Molo nad Zalewem Sulejowskim, który wychodzi naprzeciw takim dylematom. Nie tylko stworzył on świetne warunki pobytu dla dzieci (bezpieczeństwo, potrzebne akcesoria, plac i sala zabaw oraz posiłki), ale również oferuje bardzo korzystne ceny (dzieci w wieku od 0-3 lat mogą w hotelu przebywać bezpłatnie, a w wieku od 4-12 lat za 50% ceny).

Haustierfreundliches Hotel
Co ważne – hotel Centrum Molo umożliwia również zabranie ze sobą zwierząt domowych za drobną opłatą.

Atrakcje w ofercie jesiennego pobytu

Tym wcale nie musimy się przejmować, ponieważ możemy świetnie spędzić czas także w zamkniętych pomieszczeniach.

Kompleks basenów i siłownie

Proponujemy, aby skorzystać z sali zabaw dla dzieci, kompleksu basenowego, siłowni i klubu nocnego.

Ausgezeichnete Küche

Na pewno zdecydowanym atutem Hotelu Centrum Molo jest też doskonała kuchnia, która oferuje szeroki wachlarz świetnych dań – zarówno polskich, jak i międzynarodowych. Na liście menu znajdziemy również posiłki dietetyczne – bezglutenowe, bez laktozy, wegetariańskie, fit oraz dla dzieci. Warto do tego dodać, że hotel dysponuje wędzarnią, z której pochodzą świeże ryby, sery i wędliny. Nabywcy jesiennych pakietów pobytowych będą mogli dodatkowo skorzystać z wykwintnych śniadań w formie bufetu, obiadokolacji w formie grilla, kiełbasek i grzańca wprost z ogniska oraz rozsmakować się w gorącej czekoladzie z ciasteczkami przygotowanej specjalnie na powitanie gości.

Udany weekend w ośrodku wypoczynkowym

Najedzeni, dotlenieni i wypoczęci wrócimy do domu w świetnych humorach z mnóstwem pozytywnej energii, by zmagać się z codziennością i jesienną szarówką. A gdy stanie się ona nie do zniesienia – zawsze możemy skorzystać z Herbstferienpakete im Hotel Centrum Molo, das für uns durchgehend geöffnet ist.

Pełną ofertę pakietów w Centrum Molo znajdziecie hier.