Zlot BMW w Łódzkim

freecompress-Zlot-bmw-melo-na-molo-w-Centrum-Molo-Smardzewice---syndykatwstęp-wolny

Ogromne święto miłośników BMW zbliża się wielkimi krokami! Już w sobotę 2 września, odbędzie się spektakularny zlot BMW Syndykat, który otwarty jest dla wszystkich pasjonatów motoryzacji. Najlepsza informacja? Wstęp jest całkowicie BEZPŁATNY!

Chcielibyśmy odpowiedzieć na Wasze liczne zapytania, które docierają do nas w prywatnych wiadomościach. Niezmiernie nam miło, że jesteście tak zaangażowani i chcecie do nas dołączyć. Niestety, musimy zaznaczyć, że nie będzie możliwości wjazdu na teren imprezy Waszymi BMW, jeśli nie jesteście na wcześniejszej liście uczestników. Proces selekcji uczestników zakończył się kilka miesięcy temu, a na liście znajdują się dokładnie 150 aut. Centrum MOLO, gdzie odbędzie się zlot, ma ograniczoną pojemność, dlatego nie możemy pomieścić więcej pojazdów.

Ale nie martwcie się, to nie zmienia faktu, że serdecznie zapraszamy WSZYSTKICH miłośników motoryzacji! Jesteście mile widziani na naszej imprezie, a atmosfera będzie niesamowita. To doskonała okazja, aby spotkać się z innymi pasjonatami, podziwiać piękne BMW i wymieniać się doświadczeniami.

Nasza restauracja na tarasie widokowym czeka na Was jak różne spektakularne atrakcje

Zaplanujcie już teraz swoją sobotę, 2 września, na niezapomniany dzień pełen emocji i adrenaliny. Do zobaczenia na zlocie BMW Syndykat! Nie możemy się doczekać, aby podzielić tę pasję z Wami.

A tak było w zeszłym roku w Molo