Oferta przyjęć okolicznościowych

Oferta przyjęć okolicznościowych

Centrum Molo posiada bogate doświadczenie w organizacji przyjęć okolicznościowych. Z chęcią zajmiemy się kompleksową obsługą chrzcin, komunii, imprez urodzinowych, wesel, wieczorów panieńskich i kawalerskich, jubileuszów czy półmetków.

Wyjątkowe chrzciny

Wyjątkowe chrzciny

Centrum Molo zorganizuje tak ważną imprezę okolicznościową jaką są chrzciny. Gwarantujemy uroczystą oprawę wydarzenia, podniosłą atmosferę oraz obficie zastawiony stół.

Pierwsza Komunia Święta

Pierwsza Komunia Święta

I Komunia Święta, to bardzo ważne wydarzenie w życiu młodego człowieka. Warto zatem, aby rodzice zadbali o odpowiednią oprawę tej uroczystości.

Istnieje możliwość dostosowania indywidualnego menu – nasz Szef Kuchni doradzi oraz pomoże wybrać zestaw dań, które zadowolą nawet najbardziej wymagających gości.

Osiemnaste urodziny

Osiemnaste urodziny

Osiemnastka to pierwsza impreza w dorosłym życiu młodego człowieka. Zorganizuj ją z pompą i w ciekawym miejscu, tak aby była wspominana latami. W Centrum Molo nad Jeziorem Sulejowskim Twoje 18 urodziny pozostaną niezapomniane zarówno dla Ciebie, Twoich znajomych oraz rodziny.

Niezapomniane wesele

Niezapomniane wesele

Centrum Molo zajmuje się kompleksową organizacją wesel, a także oferuje wesela w plenerze. Warto zaufać naszemu doświadczeniu – taki dzień zdarza się tylko raz w życiu, dlatego impreza weselna musi być doskonała.

Zapewniamy doskonale przygotowaną sale weselną, wysoko poziom serwisu, kulturalną i profesjonalną obsługę, pyszne posiłki z bogatego menu.

Wieczory panieńskie i kawalerskie

Wieczory panieńskie i kawalerskie

Centrum Molo to idealne miejsce na niezapomniany wieczór panieński bądź kawalerski. Gwarantujemy organizację wieczoru pełnego wrażeń i szalonych zabaw.

Bal okolicznościowy - Półmetek

Bal okolicznościowy - Półmetek

Wszystko na swój  początek, koniec i …. środek! Półmetek to druga po studniówce najważniejsza impreza, dlatego Centrum Molo zajmuje się również organizacją półmetków, które zapadną w pamięć na długie lata.