Piknik w w Smardzewicach dla 380 osób!

Hotel Centrum Molo w smardzewicach nad zalewem sulejowskim panoramiczny widok

Zabawa na całego w wakacje!

Piknik rozpoczął się od zwariowanych kręgli, gdzie uczestnicy pokazali swoje nieprzeciętne talenty. Ten, kto mógłby pochwalić się mistrzowskim rzutem kręglem, został ogłoszony królem kręgielni!
Nagle wjechała karetka na sygnale i zaczęło się fantastyczne szkolenie z pierwszej pomocy.
Następnie wszyscy mogli posmakować niezwykłych atrakcji w namiotach. Czarowne ręce tworzyły łapacze snów, a uczestnicy mieli okazję złapać marzenia i zamknąć je w misternie wykonanych dziełach. Przepełnione namioty rozbrzmiewały śmiechem i radością!

Ale to nie koniec!
W innym namiocie czekały tajemnicze składniki do tworzenia soli do kąpieli. Każdy mógł zainspirować się i stworzyć własną mieszankę aromatyczną, która zapewni chwile błogiego relaksu w wannie.
A dla tych, którzy pragnęli czegoś jeszcze bardziej pachnącego, były woreczki zapachowe!
Uczestnicy mogli zaprojektować swoje własne woreczki z naturalnymi zapachami, które były idealne do odświeżania domu lub samochodu.
Dzieci miały swoją strefę chill, gdzie mogły bawić się, malować twarze i cieszyć się wspaniałą atmosferą.
Radosne okrzyki i gwar dziecięcych głosów wypełniały powietrze, a wszystkie buzie były udekorowane kolorowymi wzorami!

Na scenie odbyły się wspaniałe występy artystyczne!
Zespoły i konkursy rozgrzewały publiczność i sprawiły, że nikt nie mógł usiedzieć w miejscu. Połączenie śmiechu, tańca i niezapomnianej muzyki zapewniło nam wszystkim niesamowite wrażenia!
A jakby tego było mało, nasze jedzenie było po prostu wyśmienite! Smakowite przysmaki i aromatyczne specjały nie tylko zadowoliły podniebienia, ale również stworzyły kulinarną ucztę dla naszych gości. Brzuchy były pełne, a uśmiechy szerokie!

#galeria #piknik #noclegi #hotelcentrummolo #aktualności #zalewsulejowski #łódzkie

przerwa kawowa podczas konferencji

Znamy przepis na idealną przerwę kawową podczas konferencji!

Podobno dobrą konferencję poznasz po ciekawych gadżetach, nietypowym miejscu oraz po przerwie kawowej. Coś w tym jest… Taka przerwa przestaje być jedynie chwilą oddechu w trakcie nużących wystąpień. Przerwa kawowa podczas konferencji może skutecznie pobudzić gości do myślenia. Skutecznie ich obudzić, ale przede wszystkim może pozostać w ich pamięci. Smaczna, doskonale przygotowana przerwa kawowa pozostanie...
Zobacz więcej
rodzinne święta w hotelu

Znajdź pensjonat nad jeziorem i spędź święta w hotelu

Mawiają wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej. Bo przecież w domu czujemy się najlepiej. Czujemy się tam jak u siebie, w domu się wychowaliśmy i dorastaliśmy. Do domu zawsze chętnie wracamy… zwłaszcza po wakacyjnych wyjazdach i wczasach daleko od domu. Czy właśnie tam, na urlopie nie odpoczywa nam się równie dobrze? A co jeśli w...
Zobacz więcej