Team building events

Rest like this,
how you like it best...

corporate events hotel

Integration,
a motywacja zespołu

Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak bardzo integracja zespołu wpływa na wydajność pracowników oraz chęć do działania w grupie. Kluczem do prawidłowego funkcjonowania każdej firmy są ludzie, którzy razem tworzą jeden zdrowy organizm. Po ciężkich szkoleniach, zapewnij swoim pracownikom odrobinę rozrywki i możliwość poznania się nawzajem w nieco mniej oficjalnych warunkach. Twój zespół naładuje się pozytywną energią oraz zwiększy motywacje i efektywność.

team building events at the hotel

Hotel na imprezę
inclusive

Centrum szkoleniowe Molo to nie tylko doskonały wybór na zorganizowanie firmowych konferencji, ale także świetne miejsce na imprezę integracyjną. Lokalizacja naszego Hotelu daje nam ogromny wachlarz możliwości przy planowaniu tego typu eventu. Zabawa w plenerze, klimatyczne ognisko, przyjęcie na tarasie, albo impreza w Sali? Dla nas nic trudnego! Dostosujemy się do potrzeb każdej firmy dając gwarancje udanej zabawy.

team building events at the hotel
team building events hotel

Moc atrakcji dla Twoich
pracowników i kontrahentów

Wyróżnij się na tle innych firm, zapewnij swoim pracownikom lub kontrahentom moc atrakcji w naszym Centrum Konferencyjnym. Dzięki współpracy z zaprzyjaźnionymi firmami z branży rozrywkowej, oraz naszej malowniczej okolicy, jesteśmy w stanie zorganizować wiele nietuzinkowych zabaw i gier, które każdy zapamięta na długo. Wyścigi kajakowe po pięknym jeziorze? A może rejsy żaglówką? Gra terenowa w leśnym klimacie też wchodzi w grę! Nie ważne co wybierzesz dołożymy wszelkich starań, aby pojęcie nudy było obce dla każdego uczestnika zabawy.

corporate meetings at the hotel

Imprezy dla firm

Nic tak nie zbliża pracowników, jak imprezy okolicznościowe w firmowym gronie. Wspólna zabawa z kadrą kierowniczą potrafi zbudować solidny fundament w każdym przedsiębiorstwie. Zaufaj nam i zorganizuj event w Hotelu Molo. Firmowa Wigilia, spotkanie andrzejkowe a nawet bal karnawałowy. Masz pewność, że pomimo zróżnicowanych pomysłów i okazji, jesteśmy w stanie w pełni oddać klimat danej imprezy. Dobra muzyka, przepyszne jedzenie i wykwalifikowana obsługa ze szczerym uśmiechem na ustach – to cechy każdej imprezy w Hotelu Molo. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie dzięki naszemu indywidualnemu podejściu do każdej zabawy, dlatego wieczór w Molo zapamiętasz na długo.

corporate meetings at the hotel

Specialists sales

pier center complex

Sandra Goworek

tel: 695 417 314
e-mail: sandra.goworek@grupamolo.pl

Agnieszka Miksa

tel: 695 417 850
e-mail: agnieszka.miksa@grupamolo.pl

Robert Pietrzyk

tel: 695 411 615
e-mail: r.pietrzyk@grupamolo.pl

Karolina Pietrzyk

tel: 695 380 753
e-mail: karolina.pietrzyk@grupamolo.pl

Ask
o szczegóły