Outdoor picnics

Rest like this,
how you like it best...

company picnic in the open air

Picnic
center of Poland

Okolica Centrum Molo, jest idealnym miejscem do organizacji wszelkiego rodzaju pikników tematycznych. Zielone lasy oraz przepiękne jezioro sulejowskie gwarantuje niezapomniany klimat podczas każdego eventu. Rozległy obszar terenu hotelowego sprawia, że w imprezie może wziąć udział nawet 2,5 tys. osób. Posiadamy wyszkolony personel do obsługi tego typu wydarzeń. Piknik w Molo To doskonała okazja do wyciszenia się, spędzenia czasu w gronie bliskich, lub zintegrowania się z załogą swojej firmy. Dzięki szerokiej liczbie partnerów biznesowych, jesteśmy w stanie zorganizować wiele gier, zabaw i aktywności, które spodobają się każdemu uczestnikowi.

motorcycle convention pier center

Motorized descents
i samochodowe

Zastanawiasz się, gdzie najlepiej zorganizować spotkanie miłośników konkretnej marki czy modeli samochodów lub motocykli? Postaw na Centrum Molo i zaplanuj event motoryzacyjny na najwyższym poziomie. Dzięki ogromnej powierzchni terenu przynależnego do naszego Hotelu, jesteśmy w stanie przeprowadzić pokaz wielu maszyn jednocześnie. Ponadto dla uczestników zjazdu proponujemy noclegi na 200 osób, imprezę pod dużym namiotem oraz catering wedle preferencji organizatorów. Przekonaj się, że warto.

motorcycle convention pier center
family dinner package pier center

Company Picnics
i rodzinne

Pikniki w Centrum Molo to doskonała forma atrakcyjnego spędzenia czasu zarówno dla rodzin, jak i firm pragnących zorganizować event dla pracowników. Jesteśmy elastycznii dostosowujemy się do potrzeb naszych klientów. Niezależnie od tego, czy organizujemy integrację pracowniczą, spotkanie rodzinne, czy imprezę tematyczną, dokładamy wszelkich starań aby każdy uczestnik wyszedł od nas zadowolony. W naszej ofercie znajduje się przepyszne jedzenie wraz z obsługą kelnerską, muzyka grana przez profesjonalnego DJ, możliwość noclegów w komfortowych pokojach oraz gry i zabawy przygotowane przez naszych partnerów biznesowych. Możliwości jest wiele, wykorzystujemy zarówno walory pięknego jeziora z którym sąsiaduje nasz hotel, jak i uroki pobliskiego lasu. Każda oferta jest przygotowywana w podejściu indywidualnym, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać każdej wizji organizatora. Wybór na piknik jest tylko jeden – Hotel Centrum Molo.

pier center grill package

Gastronomic
feast

Zaplecze gastronomiczne to nieodłączny element każdego pikniku. My doskonale o tym wiemy, dlatego stale pracujemy nad naszą ofertą gastronomiczną ciągle ją poszerzając tak, aby zadowolić każde podniebienie. Proponujemy jedzenie na świeżym powietrzu, w restauracji, lub pod naszym ogromnym namiotem. Możliwości menu jest tyle, ile naszych klientów. Bogato wyrządzony grill ze zróżnicowanymi rodzajami mięs, sałatek, sosówi dodatków lub dań vege to tylko jedna z wielu możliwości jakie dla Państwa przewidujemy. Posiadamy ponad 10 letnie doświadczenie gastronomiczne w obsługiwaniu dużych imprez. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje dotyczące Menu podczas pikniku. Do Państwa dyspozycji będzie wykwalifikowana kadra kelnerska, która będzie dbać o wygodę i pełny brzuch każdego uczestnika.

pier center grill package

Ask
o szczegóły

Specialists sales

Sandra Goworek

tel: 695 417 314
e-mail: sandra.goworek@grupamolo.pl

Agnieszka Miksa

tel: 695 417 850
e-mail: agnieszka.miksa@grupamolo.pl

Anna Cucumber

tel: 695 418 915
e-mail: anna.ogorek@grupamolo.pl

Robert Pietrzyk

tel: 695 411 615
e-mail: r.pietrzyk@grupamolo.pl