Events
occasional

Bez względu na okazję, jaką chcesz celebrować…
The Pier Center will organize it in the best way possible!

warsaw mermaid

Special events
w okolicach Łodzi i Warszawy

Centrum Molo znajduje się w doskonałej lokalizacji, blisko Łodzi i Warszawy, dzięki czemu lokalizacja nie będzie aż nadto kłopotliwa dla żadnego Gościa mieszkającego w centrum Polski. Co więcej, niedaleka odległość sprawia, że Molo okaże się świetnym rozwiązaniem jako sala na imprezę w Tomaszowie Mazowieckim.

outdoor wedding hotel

Fun
przy Jeziorze

Nasz ośrodek ulokowany jest w sąsiedztwie malowniczego Zalewu Sulejowskiego, dzięki czemu każda impreza będzie miała wyjątkowy klimat i zostanie w pamięci Gości na długie lata. Sąsiedztwo jeziora sprawia, że przyjęcie nie musi ograniczać się do czterech ścian, ale może także zamienić się w zabawę plenerową.

outdoor wedding hotel
hotel for weddings lodz

A flexible approach, i.e.
whatever you want...

Zależy nam aby każda impreza okolicznościowa zorganizowana w Centrum Molo przebiegała zgodnie z Twoim planem i wizją. Zdajemy sobie sprawę, że każdy człowiek ma inny charakter oraz upodobania dlatego od lat stosujemy podejście indywidualne w zakresie organizacji eventów. W Molo nie ma nic na siłę, dekorujemy salę, dobieramy menu, a także planujemy zróżnicowane atrakcje w oparciu o rozmowę z Organizatorem. To ma być Twój wieczór marzeń, my tylko pomagamy je spełnić. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości nasza wyspecjalizowana kadra doradzi w każdym aspekcie organizacyjnym, a Szef Kuchni pomoże skomponować najlepszą kartę dań. Dzięki usytuowaniu naszego hotelu, posiadamy ogromny wachlarz możliwości przy realizacji zróżnicowanych atrakcji dla gości, które mogą odbyć się zarówno w środku, jak i na zewnątrz.

hotel guests

Accommodation

Hotel Molo posiada aż 100 komfortowych i przytulnych pokoi noclegowych. Pokoje w wariantach jedno, dwu oraz trzy-osobowych są do pełnej dyspozycji po lub przed rozpoczęciem imprezy. Doceniamy, kiedy Goście stawiają na nasze usługi dlatego jesteśmy otwarci na negocjacje cen katalogowych za nocleg w przypadku organizacji przyjęcia okolicznościowego.

hotel guests

In all
rooms you will find

CONSULTANT

logotype

SELECTIVE MENU

logotype

FAIRY TALE SETTING

logotype

ŚLUB W PLENERZE

logotype

SPECIAL ROOM PRICES

Ask
o szczegóły

Specialists sales

pier center complex

Sandra Goworek

tel: 695 417 314
e-mail: sandra.goworek@grupamolo.pl

Agnieszka Miksa

tel: 695 417 850
e-mail: agnieszka.miksa@grupamolo.pl

Anna Cucumber

tel: 695 418 915
e-mail: anna.ogorek@grupamolo.pl

pier center complex

Robert Pietrzyk

tel: 695 411 615
e-mail: r.pietrzyk@grupamolo.pl

Dominika Budzińska
Head of Sales Department

e-mail: dominika.budzinska@grupamolo.pl

  • MM ukośnik DD ukośnik RRRR