Weddings

Centrum Molo to idealne miejsce na organizację wesela, ale też ceremonii ślubnej w plenerze.
Malownicza okolica stanowi doskonałą, romantyczną oprawę tego dnia i na długo zapada w pamięć zarówno samej Parze Młodej, jak i jej gościom. Mamy wszystko, czego trzeba, by zorganizować Wam niezapomnianą uroczystość i sprawić, by „ten dzień” stał się naprawdę wyjątkowy!

hotel for a wedding

Ślub i wesele w plenerze w okolicach Warszawy

Marzysz o powiedzeniu sobie „tak” pod chmurką tuż przy brzegu jeziora? A może planujesz ślub i wesele w leśnej scenerii w okolicy Warszawy? To wszystko znajdziesz w Centrum Molo – hotelu tuż przy Zalewie Sulejowskim, otoczonym pięknym Sulejowskim Parkiem Krajobrazowym. Dysponujemy sporym terenem, na którym już nie raz organizowaliśmy różnego rodzaju imprezy okolicznościowe, śluby, wesela, a także imprezy biznesowe. Zawsze jesteśmy elastyczni wobec życzeń par młodych i pomagamy im realizować nawet najbardziej szalone pomysły. Nic nie narzucamy – sami zdecydujcie o menu, dekoracjach i muzyce tego dnia! Tak jak Wy pragniemy, by impreza udała się w 100% i pozostała dla Was niezapomnianym przeżyciem.
Dysponujemy sporym namiotem cateringowym na wypadek, gdyby pogoda postanowiła spłatać figla. Poza tradycyjnymi daniami weselnymi i cateringiem w plenerze możemy zorganizować Wam też ognisko i weselnego grilla – nic nie jest niemożliwe! W Centrum Molo goście weselni zawsze bawią się do białego rana. Bez względu na to, czy impreza organizowana jest we wnętrzu, czy na zewnątrz obiektu.

wedding hall decorations

Organizacja wesel w hotelu pod Warszawą

Jeśli podjęliście decyzję o tradycyjnym weselu w hotelu, również pozostajemy do Waszej dyspozycji! Nasza sala z widokiem na jezioro co roku jest wręcz rozchwytywana przez pary młode, którym zależy na zabawie w pięknym miejscu. Wesele w hotelu przy jeziorze koło Łodzi wiąże się nie tylko z malowniczym widokiem za oknem, ale też wyśmienitymi daniami naszych kucharzy. Stworzymy dokładnie takie menu, jakiego potrzebujesz, włącznie z daniami dla gości niespożywających produktów odzwierzęcych czy osób uczulonych. Pomożemy Wam też zorganizować dodatkowe atrakcje dla gości oraz animacje dla najmłodszych weselników.

wedding hall decorations
New Year's Eve party at the hotel

Sala weselna z noclegiem

Organizacja wesela w Centrum Molo to wspaniały pomysł z jeszcze jednego powodu: hotel dysponuje 100 pokojami, w tym 1-, 2- i 3-osobowymi. Jeśli zamierzasz zaprosić gości z dalszych zakątków Polski, zorganizowanie im noclegu nie będzie stanowiło problemu. Każdy pokój posiada prywatną łazienkę, telewizor i dostęp do szybkiego WI-FI. W pokojach mile widziane są zwierzaki. Jeśli więc ktoś z Twoich gości nie ma z kim zostawić ukochanego psa na czas imprezy, może zabrać go ze sobą.

Szukasz specjalistów od organizacji uroczystości weselnych w województwie łódzkim? Zapraszamy do kontaktu! Indywidualnie podchodzimy do każdej pary i jej wizji ślubu oraz wesela. Mamy wieloletnie doświadczenie zarówno w przygotowywaniu eleganckich obiadów weselnych w naszej restauracji, jak i ślubów w plenerze połączonych z hucznym weselem pod chmurką. Z pewnością uda nam się zrealizować Wasze marzenie o tym wielkim dniu!

Ask
o szczegóły

Special events

Wesela, komunie, chrzciny, urodziny

Anna Kołodziejczyk – Szczepanik

tel: +48 691 410 285
e-mailanna.kolodziejczyk-szczepanik@grupamolo.pl

  • MM ukośnik DD ukośnik RRRR