Communions

Twoje dziecko zapamięta ten dzień na długie lata

communion party at the hotel

Jakość i doświadczenie

Pierwsza Komunia Święta to wyjątkowe oraz stresujące wydarzenie w życiu każdego dziecka. Przyjęcie komunijne to nie tylko forma celebracji tego dnia, ale także możliwość wynagrodzenia wysiłku włożonego w przygotowania do tego sakramentu. Zorganizuj przyjęcie komunijne w Centrum Molo i nie martw się o przebieg uroczystości. Posiadamy wieloletnie doświadczenie przy organizacji podobnych imprez. Nasi eksperci służą radą w każdym aspekcie planowania wieczoru, a profesjonalna obsługa kelnerska, jest do Państwa dyspozycji przez cały czas trwania imprezy.

holy communion reception at the hotel

Fairytale Scenery
i uroczysty wystrój

Centrum Molo znajduje się w sąsiedztwie malowniczego zalewu Sulejowskiego, dzięki czemu uroczystość będzie odbywać się w iście bajkowej scenerii. Taki krajobraz to nie tylko dopełnienie przyjęcia, ale także świetne miejsce do przeprowadzenia komunijnej sesji zdjęciowej. Uroczystą atmosferę zapewnią nasze sale, które możemy odpowiednio zaaranżować wedle upodobań klienta.

holy communion reception at the hotel
restaurant for holy communion

Delicious food

Kuchnia jest prawdziwą wizytówką Centrum Molo. Nasze menu jest w pełni dopracowane, tak by zadowolić każdego gościa przy komunijnym stole. Przy jakichkolwiek wątpliwościach, nasz Szef kuchni służy fachową poradą odnośnie listy dań.

Special events

Wesela, komunie, chrzciny, urodziny

Anna Kołodziejczyk – Szczepanik

tel: +48 691 410 285
e-mailanna.kolodziejczyk-szczepanik@grupamolo.pl

  • MM ukośnik DD ukośnik RRRR