Grafik do hotelu

Cześć Kreatywny Grafiku!

Dołącz do naszego zespołu w hotelu, gdzie wyobraźnia jest naszym najcenniejszym skarbem!
Poszukujemy utalentowanego grafika komputerowego, który pomoże nam stworzyć magiczne doświadczenia wizualne dla naszych gości.

Twoje Zadania:

  • Kreowanie fascynujących projektów graficznych, które zapadną w pamięć naszym obecnym i przyszłym gościom.
  • Projektowanie unikatowych grafik do naszych mediów społecznościowych, które zachwycą i zainspirują naszych obserwatorów.
  • Współpraca z naszym kreatywnym zespołem marketingowym w tworzeniu innowacyjnych strategii wizualnych.
  • Dbanie o spójność wizerunku marki i ciągłe dążenie do doskonałości w projektach graficznych.
  • Praca stacjonarna

Co Oferujemy:

  • Możliwość pracy w inspirującym środowisku, gdzie każdy pomysł się liczy!
  • Przestrzeń do realizacji własnych kreatywnych wizji.
  • Współpracę z zespołem pełnym entuzjazmu i pozytywnej energii.
  • Wynagrodzenie adekwatne do Twoich umiejętności i zaangażowania.

Czego Oczekujemy:

  • Znajomości narzędzi graficznych, w szczególności Adobe Illustrator oraz Adobe Photoshop
  • Kreatywności, wyobraźni i umiejętności przekuwania pomysłów w konkretne projekty.
  • Umiejętności pracy w zespole i otwartości na współpracę.
  • Prawo jazdy, mamy dwa Hotele
  • Pasji

Jeśli jesteś gotowy, prześlij swoje CV oraz portfolio na adres email: kariera@grupamolo.pl
W temacie wiadomości wpisz „Aplikacja na stanowisko Grafika Komputerowego”. Czekamy na Twoje zgłoszenie do ….., jednakże zachowujemy sobie prawo do wcześniejszego zakończenia rekrutacji po znalezieniu idealnego kandydata.
Dołącz do nas, aby tworzyć niezapomniane doświadczenia wizualne!

Pozdrawiamy,
Zespół marketingowy Pełen Wyobraźni

Pamiętaj, aby umieścić w CV

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”