Restrooms

Stylowo i smacznie

Nieodłącznym elementem smacznej kuchni są wyjątkowe wnętrza, w których smakuje się wybornych dań. Restauracja w Hotelu Magellan*** to trzy eleganckie sale, klasycznie urządzone, o różnej powierzchni i kameralny ogródek letni. Dzięki temu mamy możliwość specjalnej aranżacji romantycznych kolacji, a także pełną organizację business meetings, engagement, birthday parties, weddings anniversariescommunion.

Room Fireplace

Ze względu na lokalizację w przestrzeni hotelowej oraz dający się tu odczuć, ciepły i rodzinny klimat jest to szczególnie lubiana przez Gości sala restauracyjna. Płonący w kominku ogień, głównie w okresie jesienno-zimowym, tworzy cudowną atmosferę imprez liczących do 60 osób.

Room Cabinet

Najmniejsza, mocno kameralna, a zarazem niezwykle jasna i urokliwa sala restauracyjna, w której zorganizujemy przyjęcia z okazji urodzin, chrzcin czy mniejsze spotkania biznesowe do 35 osób.

Garden summer

W połączonym z restauracją  ogródku letnim, utrzymanym w wystroju marynistycznym, warto usiąść choć na chwilę, by delektować się smakami wyśmienitej kuchni, słuchając odgłosów natury w otoczeniu zieleni.

Room Column

Największa, główna sala restauracyjna, na co dzień ogólnodostępna zarówno dla Gości hotelowych, jak i Klientów Restauracji, korzystających z karty. Wynajmowana na wyłączność tylko i wyłącznie w przypadku dużych rezerwacji grupowych, obejmujących cały hotel.