Zagadkowe Smardzewice Life In Łódzkie

Life In Lodz and Hotel Centrum Molo in Smardzewice Rooms, accommodation with breakfast .png

Hello, dear readers!

Today we have something really special for you, something that will make you feel the pulse of Lodz life at every turn!
Chcielibyśmy Wam przedstawić regionalny skarb – magazyn LifeIn Łódzkie! A w nim… (trzymajcie się mocno foteli)

Artykuł o naszym ukochanym hotelu Centrum Molo w Smardzewicach nad zalewem! Przygotujcie się na dawkę pozytywnej energii i niepowtarzalnych wrażeń!

LINK DO ARTYLUŁU O NAS

Let's start with the fact that LifeIn Lodzkie is the first and only free lifestyle magazine in our region for 7 years. All the best is tucked away in one place, like a treasure at the bottom of a lagoon! And such finds are worth sharing with friends, right? Well, it's time for factual arguments!

Po pierwsze, LifeIn Lodz magazine towarzyszy nam w życiu codziennym, tak jak ulubiona kawa czy słońce na łódzkim niebie. To właśnie tam możecie znaleźć lokalne biznesy, które jak długo w Łódzkim były, tak w nim będą. Wiedzieliście, że wydarzenia, biznesy i Łódzkie to połączenie nierozerwalne?
Po drugie, jeśli zastanawialiście się, gdzie można spotkać osoby pełne pozytywnej energii, to odpowiedź jest prosta – w magazynie LifeIn Łódzkie!

Jego Czytelnicy to ludzie ambitni, kreatywni i nowocześni. To właśnie biznesy, nadają trend całemu regionowi i są gotowi zawsze wkroczyć w nowe możliwości i odkrywać uroki życia.

Ale teraz czas na najważniejsze – nasz hotel Centrum Molo w Smardzewicach!

To magiczne miejsce, gdzie goście odpływają od codzienności. Tu czas płynie wolniej, a zegary zatrzymują się, by każdy mógł cieszyć się chwilą jak najlepiej.

Po trzecie, czy wiecie, że magazyn LifeIn Łódzkie to doskonałe narzędzie komunikacji z dobrze określoną grupą odbiorców? No i u nas w Centrum Molo jest podobnie – doskonała komunikacja z gośćmi sprawia, że wracają do nas, jak znani ludzie do Łodzi na Festiwalu Łódź Czterech Kultur. Nasza wyjątkowość są gwarancją niezapomnianych wrażeń!
Czy jesteście gotowi na niesamowite przygody w Łódzkiem? A może chcecie odpocząć nad zalewem i poczuć tę magiczną energię? W obu przypadkach czeka na Was artykuł w magazynie LifeIn Łódzkie, który już teraz zapowiada nasz hotel Centrum Molo w Smardzewicach. Przygotujcie się na niezapomniane chwile i pozytywne emocje!

Magazyn w tym wydaniu gości m.in:
MY 😊
Hotel Magellan z Bronisławowa
Rafał Leśniak, prezes BUDOMAL i Jakub Bielecki, prezes Drukarnia ERBI.
Joanna Doryń-Nowińska z hartowni szkła.
Skrzydlewska Florists
Łukasz Białkowski z Portal-Dluznika.pl
Marek Chruścielewski z Selgros
Alicja Dobrską z Life Nature.
Bogumila Abramovich customs agent.
Anna Sieradzka graphic designer.
Janusz Moos z Łódzkie Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego
Anna Grabarek i Marcin Celmerowski – Szpulka.
Monopolis.
Sylwia Wenc z Mediluks.
Jolanta Bobińska Fundacja Dom w Łodzi.

Dlatego śledźcie nasze kroki, bo to właśnie u nas tętni życie! Już nie możemy się doczekać spotkania z Wami w Centrum Molo, gdzie serce bije mocniej niż w łódzkiej manufakturze!
Do zobaczenia wkrótce!

LINK DO ARTYLUŁU O NAS